Розробники friday the 13th: the game з illfonic працюють над грою ghostbusters

17

З огляду на те, що фільм sony ” мисливці за привидами: життя після смерті» вийде на екрани 19 листопада, схоже, що нас чекають нові сутички з привидами, навіть у вигляді відеоігор. illfonic , студія, яка створила friday the 13th: the game , predator: hunting grounds та інші, працює над новою грою ghostbusters .

Це підтвердив співзасновник студії рафаель саадік в недавньому подкасті. Коли його запитали, скільки ігор у ilffonic в розробці і скільки з них вийшли, саадік відповів наступне:

friday the 13th і predator (hunting grounds) вийшли. Ми працюємо над мисливцями за привидами прямо зараз. Також зовсім недавно вийшла arcadegeddon.

На жаль, ніяких інших подробиць не повідомлялося. Враховуючи, що sony володіє іс ghostbusters, є ймовірність, що це буде консольним ексклюзивом для playstation, оскільки в predator hunting grounds можна грати тільки на консолях playstation (ну і пк природно).

Останньою популярною відеогрою ghostbusters була ghostbusters: the video game, яка була спочатку випущена ще в 2009 році і розроблена terminal reality. Перевидання для ps4, xbox one і пк вийшло в жовтні 2019 року.