Розробники kena: bridge of spirits хочуть розвинути бойову систему і поліпшити фоторежим пострілізним контентом

20

Розробники kena: bridge of spirits хотіли б підтримати гру майбутнім новим контентом, в першу чергу зосередивши увагу на додаткових сценаріях бою. ember labs також планує оновити фоторежим гри, який вже сподобався багатьом гравцям.

Співзасновник ember labs майк грієр розповів про це в недавньому відеоінтерв’ю з ign. За словами грієра, студія вже обговорила ідеї майбутнього гри і те, що можна зробити, щоб розширити досвід гравців. Прямо зараз розробники хочуть зосередитися на двох ключових моментах: спиратися на чудові бої і покращувати його фоторежим, щоб фанати могли ще більше насолодитися її приголомшливими візуальними ефектами. Загалом, команда прислухається до відгуків, щоб вирішити, що потрібно додати в проект далі.

«ми безумовно хочемо підтримати гру, ми знаємо, що людям подобається фоторежим і битви, тому ми думаємо про те, що ми можемо зробити, щоб розширити їх», – сказав співзасновник студії.

Грієр пояснив «що» деякі нові бойові сценарії ” можуть бути доступні для їх дебютної гри в найближчому майбутньому.

Майк грієр не став вдаватися в подробиці, але досить обнадіює той факт, що kena: bridge of spirits незабаром може отримати новий контент після виходу. Розробник додав, що студія хоче внести деякі зміни в фоторежим, оскільки це дуже затребувана функція, яка не зажадає занадто великих зусиль від невеликої команди.

Kena: bridge of spirits вийшла 21 вересня на ps5, ps4 і пк.