Сайти які приносять прибуток

388

Ні для кого зараз не секрет, що при бажанні і цілеспрямованості в інтернеті кожен може заробити. Кожен з нас може заробити не малі гроші, якщо правильно підбере для себе нішу і тематику для майбутнього сайту. Правильно зможе організувати роботу такого сайту і найголовніше постійно буде розвивати такий проект роблячи його ще більше конкурентно здатним у своїй ніші.

Узагальнивши вже накопичений фахівцями досвід, вийде наступний перелік сайтів, список якого, звичайно, неповний. Але загалом, ось те, що можна зробити з метою інтернет заробітку.

Сайти знайомств

Мабуть кожен користувач інтернету мав можливість відвідати такий сайт, а багато хто там і реєструвалися і успішно користуються такими системами. Дуже популярний напрям в онлайн бізнесі. Гроші вилучаються з реклами і на платних сервісах (підняття вашої анкети в топ, підморгування, особливий подарунки і т. д)

Сайти для PPC

Для початку поясню, що це таке?

Pay per click (англ. оплата за клік) — це рекламна модель, застосовувана в інтернеті, в якій рекламодавець розміщує рекламу на сайтах, і сплачує їх власникам за натискання користувачем на розміщений банер наприклад текстовий або графічний. Таким чином рекламодавець як би купує собі клієнтів в інтернеті.
Системи контекстної реклами, які є посередниками між рекламодавцями і власниками веб-сайтів називаються PPC-системами.

Даний сайт робиться більше під пошукові машини для залучення трафіку. Він добре оптимізований під ключові слова і створений, як правило, під дорогу тематику (побутова техніка, коштовності, фінанси і т. д.)

Фан-клуб продукту

Ще один метод заробітку на сайті. Це може бути присвячений якому-небудь нещодавно вийшов продукту блог, який отримав широке поширення. Поле діяльності різноманітне: КПК, ноутбуки, телефони і т. д. Наприклад, фан-клуб любителів iPhone.

Продаж посилань

Сайти для продажу посилань створюються за принципом — головне, щоб пошуковик проіндексував, але пошук не видав. Так як, якщо це все-таки це говносайт (а при масовому виробництві тільки так і буде), при попаданні його на видачу — обов’язково хто-небудь поскаржиться і вас забанять.

Огляди партнерських програм

Є багато програм, що пропонують партнерський вид заробітку в різних тематиках: хостинг, медицина, CD/DVD, MP3 і т. д. Створюємо сайт на WordPress, на якому кожен день пишемо огляд тієї чи іншої партнерської програми. Заробіток на участь у партнерці, а також на PPC.

Аукціони

Всі знають, що це таке. Одні люди пропонують товар на продаж, а інші намагаються його купити. Дуже витратний варіант заробітку, т. к. необхідна хороша програмна розробка, а також великі вкладення коштів у розкрутку.

Форуми та соціальні мережі

Спілкування і ще раз спілкування. Ці види сайтів мають величезний трафік. Чого варті MySpace, ВКонтакте і Однокласники. Там, де багато людей, можна розмістити багато реклами, а значить отримати багато прибутку.

Сайт з on-line іграми

Відмінний сайт для працівників офісів. Хто весь день зайнятий сидячою роботою за комп’ютером, той зрозуміє. Відпочинок потрібен усім. Сайти даного типу також бувають різноманітними. Є сайти, на яких розташована велика кількість флешных іграшок, якими можна розважитися. А є ігри і серйозніші.

Спеціалізовані пошукові системи

Цікавий напрямок. Створюєте ви наприклад ресурс, який забезпечує відвідувачів якісним пошуком по якійсь тематиці. Наприклад, з побутової техніки. Це робиться різними способами.
Я знаю таких способу на приклад: використовувати API таких монстрів, як Google або Yahoo!, локализуя пошук по сайтах з довірчого (промодерированного) списку. Ну і можна створити свою базу знань з якоїсь тематики з рубрикаторами і класифікаторами, якісним пошуком. Реклама може бути як від PPC, так і від залучених самостійно клієнтів. Останнє більш затратно, але і прибуток більше. Уявіть, що на вашому сайті в розділі «пральні машини» розташовані реквізити їх продавців і постачальників. Природно, що все це має сенс, якщо ваш проект розкручений, має популярність і на хороших позиціях в пошуковій видачі.

Продаж партнерських товарів

Є інтернет магазини, які пропонують вам реалізовувати за певну комісію свій товар.

Сайти з платним доступом

Якщо ви маєте рідкісний і унікальний контент (велика перевага, якщо він представляє економічну цінність), то цей вид заробітку для вас. Наприклад, банк правової інформації з регулярним і своєчасно оновлюваним контентом, терабайт технічної документації до побутової техніки (може бути використано в майстернях) і т. д. Користувач, який зацікавився таким сайтом, купує до нього доступ помісячно або назавжди.

Розробка інтернет сайтів

Дохід тут не з самого сайту, але якщо підійти до справи творчо і просто перепродавати замовлення фрілансерам… Мінуси цього способу в тому, що репутація може постраждати від одного або кількох провалів, але тут вже все залежить від вас.

Веб-каталоги

Найкраще спеціалізовані, авторитетні і розкручені. Якщо людину цікавить підбірка сайтів певної тематики, то рано чи пізно він потрапляє в такий каталог. Заробіток на рекламі, PPC і платному ранжируванні сайтів в каталозі.

Файловий хостинг

Думаю, що все зрозуміло. Одні файли заливають та расшарівать, інші качають. Тут і реклама і платне на високій швидкості і безкоштовне на низькій швидкості скачування файлом.

Інструменти для веб-майстра

Онлайн текстові редактори, скрипти і невеликі примочки для розробників. Можна продавати їх, а можна і просто сидіти на PPC.

Проксі

Сайти, які є посередниками між відвідувачем сайту і самим сайтом.
Навіщо запитаєте ви…?
Ну на приклад, сидите ви, скажімо, у своїй невеликій конторці з продажу рогів і копит, не сезон — роботи немає. Від такого неробства ви лізете в інтернет і гуляєте по ньому кілька годин. В кінці робочого дня приходить ваш шеф з роздрукуванням відвіданих вами сторінок. А якщо ви заходили через проксі сайт, то крім його єдиного URL у вашого шановного шефа в роздруківці нічого не буде. приблизно ось так.
Ну, а якщо серйозно, то можна сказати по-іншому — причин, з яких користувач хоче анонімності неміряно і багато з них заплатять за це.

Банеро-обменнные мережі

Скажімо так, потихеньку отмирающее напрямок, т. к. є велика конкуренція і контекстна реклама показала свою велику ефективність, але все одно користується попитом. Гроші робляться на продажу комерційних показів.

Парковка доменів

Накупили ви багато доменів, але не встигли їх використовувати. Замість того, щоб просто лежали — їх можна запаркувати. Тепер, якщо користувач відвідує ваш домен він бачить гарну сторінку, яка по правді є добре оформленим рекламним фідом. Відвідувач клацає — власник домену отримує прибуток. Але фішка не в тому, щоб паркувати домени, а в тому, щоб мати такий сервіс. Справа це дороге, але прибуткова. Власник отримує частину прибутку з заробітку власника домену.

Великі корпоративні сервіси

Уявімо, що є багато різних невеликих фірм, які потребують в такому продукті як CRM (якщо не лізти в подробиці, то це інтернет-додаток для організації роботи з клієнтом). Справа не з дешевих, особливо, якщо на такій конторі немає здатних айтішників, які налаштують і оптимізують безкоштовний варіант. Але капіталісти цим себе не обтяжують. В даному випадку купується доступ до такої онлайн-системі, де у своєму просторі ви можете організувати таку штуку і навіть поставити її на свій домен. І більше ніяких складнощів, плати абонент плату і живи спокійно. Варіантів таких сервісів безліч.

Рідкісні, але цікаві сервіси

Це унікальні ресурси і популярні вони сильно на Заході. Наприклад, ресурс, на якому можна замовити щотижневу розсилку чоловічих шкарпеток на вашу поштову адресу, або сервіс «особистий секретар» або «консьєрж» (хтось десь приймає ваші дзвінки, сортує вашу пошту, шукає телефон рекламного агентства, замовляє квіти для тещі, передзвонює вам і нагадує про зустріч і т. д.) Такий бізнес неможливий тільки онлайн, оскільки потрібно мати в живому світі ще інфраструктуру для такої роботи. Тут заробіток йде як на разових замовленнях, так і на помісячній оплаті.

Ось приблизно такий список сайтів, які приносять прибуток. Я звичайно розумію, що це зовсім не повний список, з цього пропоную вам заглянути в коментарі і додати цей список своїми способами, які ви знаєте.