Самі солодкі продукти в світі (8 фото)

225

Перераховувати солодкі продукти – цукрове яблуко з Тайланду, ананас, хурма, тамаринд, киш-миш, чорна морква і артишоки – можна до нескінченності. Але в нашому сьогоднішньому огляді ми будемо говорити про таких продуктах, які ми не звикли відносити до солодким.

Самий солодкий фрукт

1

Фініки традиційно вважаються найбільш ласим десертом. Корисні властивості і натуральна солодкість цього плоду відомі з незапам’ятних часів. При тому, що фініки містять достатньо високе число SES, їх часто використовують в спеціальних дієтах з-за їх низької калорійності. Додає їм популярності утримання великого спектру амінокислот і вітамінів груп В і Р. Фініки сприяють позбавленню від каменів у нирках і легких пологів.

Самі солодкі помідори

2
Самі солодкі продукти в світі (8 фото)
3
Самі солодкі продукти в світі (8 фото)

Самими солодкими сортами цього овоча вважаються «Майстер Гарден F1», фіолетовий «Чорномор» і м’ясистий «Помаранчевий гігант». Помідори належать до овочів з високим вмістом антиоксидантів, що запобігає появі тромбів. Крім того, вони сприяють збільшенню потенції.

Найсолодші гарбуза

4
Самі солодкі продукти в світі (8 фото)

Самим цукровмісним з усіх дарів природи прийнято вважати гарбуз, майже як виноградні сорти з високим вмістом цукру. Корисність гарбуза визначається вмістом в ній вітаміну С (імунітет) і вітамінів групи В, які допомагають підтримувати в хорошому стані волосся, нігті і шкіру. Схуднення, що міститься в гарбузі, впливає на розвиток м’язів і допомагає в боротьбі з ожирінням.

Цукровий часник

5
Самі солодкі продукти в світі (8 фото)

Так-так, часник теж буває солодким. Зміст великої кількості полісахаридів ставить його на одному рівні і навіть вище дині та цукрових буряків. Запах і смак, до яких ми звикли в часнику, надає йому наявність в його складі ефірної олії. Цей потужний природний антибіотик дуже ефективний при застуді, лікування ран, а також сприяє зміцненню серцевого м’яза. Прийнято вважати, що самі здорові люди живуть в Італії та Кореї – вони з’їдають більше 10 зубчиків часнику в день.

Кукурудзяний сироп

6

Самі солодкі продукти в світі (8 фото)

Вченими з Каліфорнійського університету встановлено, що солодкі продукти послаблюють нервові зв’язки і погіршують діяльність головного мозку. Приміром, нагодовані вдосталь кукурудзяним сиропом піддослідні щури, до цього легко орієнтувалися у лабіринті Мінотавра, не змогли вийти звідти. При цьому щури, які не харчувалися кукурудзяним сиропом, легко вийшли з лабіринту. Вчені вважають кукурудзяний сироп головним винуватцем надмірного ожиріння жителів США.

Мед

7
Самі солодкі продукти в світі (8 фото)

При досить високій калорійності, мед все ж набагато корисніше цукру. Він впливає на прискорене відновлення пошкоджених тканин, покращує травлення та підвищує імунітет. Недарма його вважали панацеєю міфічні грецькі боги і старовинні російські лікарі.

Саме солодке речовина в світі

8
Самі солодкі продукти в світі (8 фото)

Лідером серед самих солодких натуральних продуктів вважається багаторічна рослина стевія, яке солодше цукру в 300 разів. Ще багато тисяч років тому американські індіанці вживали його в їжу, а сучасні вчені виявили його здатності в лікуванні псоріазу, стенокардії і виведенні токсинів.