Samsung galaxy z fold3, z flip3 та інші новинки вже у продажу в росії

14

Сьогодні, 10 вересня, в росії стартували продажі нових пристроїв samsung. В офіційних магазинах компанії і у партнерів вже можна придбати складні смартфони galaxy z fold3 і galaxy z flip3, бездротові навушники з активним шумозаглушенням buds2 і розумні годинник watch4.

galaxy z fold3

Нові galaxy z fold3 5g і galaxy z flip3 5g стали першими в світі смартфонами з гнучким екраном, які отримали вологозахист за стандартом ipx8. Обидві моделі оснащені рамкою з армованого алюмінію і загартованим склом gorilla glass victus зовні для захисту від подряпин і інших пошкоджень. Крім того, вони обзавелися новою захисною плівкою і поліпшеною структурою основного екрану — на 80% більш зносостійкою, ніж в попередніх моделях.

Galaxy z fold3 оснащений великим 7,6-дюймовим основним дисплеєм з підекранною камерою і підтримує управління і малювання за допомогою електронного пера s pen. Режим multi-active window дозволяє відкривати на великому екрані кілька додатків в різних вікнах, а завдяки app pair користувачі можуть створювати ярлики і відкривати потрібні програми одночасно.

galaxy z flip3

Galaxy z flip3 отримав збільшений зовнішній дисплей, на якому можна переглядати повідомлення і читати повідомлення без необхідності розкривати смартфон. Форм-фактор розкладачки дозволяє дивитися відеоролики, фільми та інший контент, встановивши розкритий під кутом смартфон на столі або будь-якій плоскій поверхні. В цьому випадку відео буде відображатися у верхній половині екрану, а іконки управління-в нижній.

Нові бездротові навушники galaxy buds2 оснащені двосмуговими динаміками для чіткого відтворення як високих, так і низьких частот. Функція активного шумозаглушення приглушує навколишні звуки, будь то розмови або шум транспорту. Під час телефонних розмов підвищується якість голосу за рахунок адаптивної системи з трьох мікрофонів і датчика кісткової провідності, а також технології очищення мови на базі алгоритмів машинного навчання.

galaxy watch4

Galaxy watch4-перший смарт-годинник на створеній samsung спільно з google платформі wear os і оболонці one ui watch. Вони оснащені датчиком bioactive, що об’єднує в собі відразу три сенсора, що вимірюють пульс, екг і роблять біоімпедансний аналіз. Годинник дозволяє контролювати рівень артеріального тиску, виявляти миготливу аритмію, вимірювати насичення крові киснем і навіть визначати склад тіла: кількість м’язів, жиру і води в організмі.

  • galaxy z fold3 доступний в чорному і зеленому кольорах за рекомендованою ціною 159 990 рублів за версію з 256 гб і 169 990 рублів — за версію з 512 гб.
  • galaxy z flip3 пропонується в бежевому, чорному, лавандовому і зеленому кольорах за рекомендованою ціною 89 990 рублів за версію з 128 гб і 94 990 рублів — з 256 гб. Крім того, на сайті samsung доступні ексклюзивні кольори: сірий, рожевий і білий.
  • galaxy watch4 у версії 40 мм випускаються в чорному, срібному і золотому кольорах за ціною 19 990 рублів, а 44-мм варіант доступний в чорному, срібному і кольорі рожевого золота за ціною 22 490 рублів.
  • galaxy watch4 classic в чорному і срібному кольорах у версіях 42 і 46 мм доступні за рекомендованою ціною 27 490 і 29 990 рублів відповідно.
  • galaxy buds2 в чорному, білому, оливковому і фіолетовому кольорах коштують 10 990 рублів.

Покупці нових смартфонів серії galaxy z отримають сертифікат samsung care+, що дозволяє замінити infinity flex-дисплей на спеціальних умовах у разі механічного пошкодження. В рамках програми samsung upgrade щомісячний платіж за використання galaxy z fold3 складе від 7990 рублів, а за galaxy z flip3 — від 4490 рублів. Крім того, користувачам доступна опція тест-драйву, що дозволяє протестувати нові складні смартфони і протягом перших трьох місяців безкоштовно обміняти їх на інший флагман galaxy (s21, note20, s20 fe).