Samsung поки не визначилася, який техпроцес запропонує на новому підприємстві в сша за $17 млрд

40

До 2024 року samsung electronics, як було підтверджено на цьому тижні, повинна буде побудувати своє друге підприємство на території штату техас. Очевидно, що воно буде концентруватися на передовій літографії, оскільки це відповідає запитам місцевих замовників. При цьому самі представники корейської компанії ніякої конкретної інформації на цей рахунок не дають.

Джерело зображення: tsmc

Коли інформація про вибір міста тейлор в якості майданчика для будівництва нового підприємства samsung в сша отримала офіційне підтвердження, засоби масової інформації згадували в якості кандидатів на використання як 5-нм, так і 4-нм техпроцес. У сусідньому остіні samsung вже має підприємство, яке випускає 28-нм і 14-нм чіпи на замовлення клієнтів, тому нове підприємство має сенс орієнтувати на більш прогресивну літографію. Бюджет будівництва в $17 млрд мав на увазі, що виробництво буде досить сучасним.

При цьому представники samsung electronics владі округу вільямсон, як зазначає reuters, точних відомостей про використання тієї чи іншої літографії досі не повідомили. Принаймні, окружний суддя білл гревелл (bill gravell) в інтерв’ю reuters заявив, що корейські контрагенти не стали уточнювати характеристики майбутньої продукції підприємства в силу здатності сучасних літографічних технологій швидко застарівати. Ті плани, що закладені зараз, можуть піддатися коригуванню до моменту введення підприємства в дію.

Принагідно суддя зазначив, що додаткове навантаження на екосистему водопостачання тейлора нове підприємство не зробить, оскільки samsung сама занепокоїлася створенням необхідної інфраструктури, і буде споживати воду з власного джерела. Канадський підрядник прокладе трубопровід протяжністю близько 40 кілометрів для постачання підприємства samsung технічною водою. Досягнуто домовленостей і з постачальниками електроенергії, які навіть в умовах лютневого блекауту забезпечили стабільне енергопостачання промислових споживачів на території україни.