Секрет успіху в інформаційному онлайновому бізнесі

274

[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/09/21/secret-yspexa/]
Зараз, багато підприємці торгують інформацією в мережі інтернет. Не секрет, що завдяки інформаційним продуктам можна побудувати успішний бізнес в Інтернеті. Виготовляючи та продаючи в Мережі власні інформаційні товари, що користуються попитом у цільової аудиторії, підприємці стають успішними і багатими.

В даний час будь-яка людина розуміє, що для успіху в інформаційному онлайновому бізнесі йому необхідна власна інформація, що утворює продукт, продаючи який, він доб’ється процвітання бізнесу і почне заробляти в інтернет. Однак у більшості людей немає власних інформаційних продуктів. Причини наступні: відсутність достатнього досвіду в області, що цікавить людину, не визначена тема майбутнього товару.

Завдяки даній статті ви обов’язково дозвольте проблеми, пов’язані з відсутністю інформаційного товару. У багатьох людей, що не мають власного цифрового товару, при величезному бажанні зайнятися електронною комерцією є три напрямки. Всі ці напрямки прекрасно поєднуються один з одним, і їх можна використовувати, поки ви розробляєте інформаційний товар.

Ось перший напрямок — участь у партнерських програмах з просування партнерського продукту, друге — торгівля товарів з правами перепродажу, третє — продаж цифрового продукту за ліцензії. Всі три напрямки мають як переваги, так і недоліки. Зараз розглянемо і розберемо кожен напрямок.

Перший напрямок — участь в партнерській програмі з просування інформаційного продукту. Переваги даного напрямку: відсутність витрат з вашого боку, готові рекламні матеріали, що надаються власником партнерки.
Недоліки: ви заробляєте лише певний відсоток від вартості товару з кожної його покупки з вашої партнерської посилання, сильна конкуренція при використанні однакових рекламних матеріалів на багатьох сайтах партнерів.

Дійсно можна заробляти непогані гроші в партнерських програмах, якщо докласти зусиль і застосувати творчі здібності. Наступні поради миттєво залишать позаду всіх своїх конкурентів за партнерці, зазвичай використовують звичайні рекламні блоки: напишіть ваше щире особиста думка про партнерському товар, його достоїнства і недоліки, чим саме вам допоміг даний товар, запропонуйте людині унікальний якісний бонус особисто від себе.

Другий напрямок — бізнес на продуктах з правами перепродажу. Взагалі даний напрямок у порівнянні з партнерськими програмами набагато цікавіше і привабливіше.
Переваги: з продажу кожної копії товару ви отримуєте сто відсотків прибутку.
Недоліки: наявність більше конкуренції, цей продукт вже продається на десятках сайтах таких же людей, що купили його з правами перепродажу.

Зробіть вашу пропозицію унікальним, несхожим на всі інші і вам вже буде не страшна ніяка конкуренція. Підійдіть до справи творчо — запропонуйте свої персональні консультації з усіх питань у вигляді бонусу. Поясніть людям, що лише купуючи у вас, можна безкоштовно отримати необхідні доповнення. Покажіть явну вигоду вашої пропозиції, і успіх вам гарантований.

Третій напрямок отримання в свої руки інформаційного товару — покупка ліцензії на продаж продукту.
Переваги: у вас практично власний продукт не вашого написання, ви будете отримувати 100% від кожної проданої копії, зможете консультувати своїх покупців, займаєтеся продажем саме ви, права перепродажу тільки у вас, ви можете організувати свою власну партнерську програму, додати вигідні бонуси.
Недоліки: висока вартість цієї самої ліцензії.

Отже, вибір за вами: різні способи ведення бізнесу в інтернет без власного інформаційного продукту. Кожен з цих способів має як переваги, так і недоліки.