Секрети банерів

374

Банер -(з англійської banner — прапор, транспарант) , графічне зображення рекламного характеру.

Банери один з доходів вебмайстрів , на великих сайтах з великою відвідуваністю за тисячу показів можуть коштувати кілька доларів .Але багато зловживають банерами на своїх сайтах , що призводить до того , що зміст сайту стає не видно із за різних кольорових картинок.
Розумне вживання банерів не тільки сприяє створенню позитивного образу вашого сайту, але і може збільшити ваш дохід, завдяки грамотному позиціонуванню банерів на сторінках. Є безліч способів оптимізувати розміщення банерів на сайті, включають практично всі параметри: колір і форма банера, розмір і формат, положення на сторінці і так далі.

Важливим принципом при розміщенні банера на сайті «для людей» є принцип гармонії: банер не повинен викликати роздратування, миготіти перед очима, відволікати від змісту самого сайту. Кількість банерів на сайті також важливо і необхідно обмежувати, оптимальним варіантом є розміщення одного великого банера в районі шапки вашого сайту і 2-4 маленьких з боків, причому краще, якщо банери будуть рівномірно розподілені по сторінці.

Намагайтеся вибирати тематику банерів, орієнтуючись на тематику власного сайту або блогу, адже, погодьтеся, досить безглуздо виглядали б банери порнографічної тематики на дитячому сайті. Не обов’язково щоб тематика банера в точності збігався з тематикою вашого сайту — іноді встановлення банерів різної тематики (наприклад, банери по заробітку в інтернеті, сайтостроительству та СЕО) приносить хороший дохід і значно сильніше зацікавлює відвідувачів.

Користуйтеся банерами, але не захоплюйтеся ними, тоді і ваші відвідувачі будуть повертатися на сайт регулярно, а застосування тематичних і близько тематичних банерів забезпечить ще й непоганий дохід.