SEO завдання

548

Спочатку хотів ставити ці питання через Твіттер, принаймні там обов’язково хтось так відповідь. Але потім, подумавши, що може відповіді на питання допоможуть і іншим зрозуміти не які нюанси в SEO.

Особисто я взагалі не розумію багатьох речей стосуються оптимізації, просуванню та іншої роботи SEO фахівців. Саме по цьому я назвав цей пост SEO завдання.

Що б самі питання не виглядали банальними і нецікавими. Я вирішив поступити наступним чином. Нехай буде це як завдання з математики. Є умова, а ті хто розуміє про що йде мова і знають рішення задачі дадуть відповідь.

1. Посилальна маса

Є сайт А він посилається на сайт Б. На сайті Б варто 301 редирект на сайт Р. Буде передаватися посилальна маса на сайт Г і будуть враховуватися такі посилання пошуковими системами.

2. тИЦ і PR

Припустимо на сайті А тіц дорівнює 100 і PR 4. Так само нам відомо, що на сайті А варто редирект на сайт Б. Передадуться всі ці дані на сайт Б і через скільки часу.

3. Видача

У пошуковій видачі знаходяться два сайту. Обидва містять в собі одне і теж ключове слово. Тобто ввівши його отримуємо наступне: сайт А займає першу позицію, а сайт Б посідає третє місце. Сайт А мертвий, останнє оновлення аж 2004, сайт Б постійно оновлюється. Чому досі сайт А знаходиться в топі стільки багато часу?

4. Довжина Title

Чи впливає довжина title на пошукову видачу, а так само якої довжини для різних пошукових систем вона повинна бути. І взагалі, яка максимально допустима довжина тега title.

5. Валідність HTML коду

Чи впливає валідність HTML коду на пошукову видачу? Як відносяться пошукові системи до якісних HTML сторінок і тим які містять в собі помилки коду?

6. ALT і TITLE для зображень.

На скільки важливо одне з цих умов. Чи потрібно додавати їх на місці або ж достатньо одного з них. І якщо додали обидва, то повинен текст відрізнятися в них.

7. Тіц і трафік.

Залежить трафік на сайт від тіцу? Вірно те, що коли відвалюється тіц, то і трафік просідає. А так же позиції сайту просідають.
(питання підгледів в твіттері)

8. AlexaRank

Що впливає на AlexaRank? Кількість коментарів або кількість відвідувачів? Особисто моє спостереження за моїм блогом таке. Чим більше посаду або кілька посад набирають коментарів, там AlexaRank зменшується. Чи вірно це?

Ось такі SEO завдання, для вас шановні оптимізатори, SEO фахівці, та й просто ті, хто розуміє.

Буду радий вашим відповідями та коментарем.