Що потрібно для створення сайту

12-29-2018

Позиція і мета. На самому початку того, щоб створити свій інформаційний портал, треба точно дізнатися, які цілі він буде переслідувати. Необхідно знати загальну складову того, що буде представлено на сайті. Після того, як Ви будете знати приблизно свої інтернет-позиції, необхідно надати вибрати розташування. Цей пункт необхідний для залучення цільової аудиторії. Рекомендуємо смотреть

Технічні аспекти. Якщо в першому пункті були тільки цілі і аудиторія, то в тут необхідно точно прописати, з чого він буде складатися. Сюди може входити: цілі і завдання, структура, робота динамічних моделей, дизайн, розробка графічної та текстової інформації. Краще створювати сайт у співпраці з компаніями, які займаються цим.
Макет. Візуалізація, є одним з основних моделей поведінки. Потрібно розробити повністю дизайн всіх сторінок за шаблонами сайтів, які будуть у вас представлені. Якщо Ви звертаєтеся до професіоналів, то в такому випадку, Ви побачите кілька варіантів макетів. Важливо знати, який дизайн у Вас буде. Їх виділяють близько двох. “Гумовий” який підлаштовується під будь-який екран. І фіксований, який пропонує певну одиницю виміру показу. Макет дуже легко створити на wordpress. Створити сайт за допомогою elementor – це вигідно. І не забудьте прочитати, чому elementor краще divi.

Що ще потрібно?

Верстка. Після того, як з усіма пунктами Ви визначилися, даний сайт необхідно перевести на мову програмування. Зазвичай, ця мова перекладається в систему HTML.

Програмування і наповнення сайту. На основному етапі програмування, відбувається створення всіх сторінок і їх переклад. В даному пункті важливо відзначити, на якій саме системі буде працювати сайт. Самостійно просунути або створити сайт швидко за шаблонами не вийде, так як наповнення сайту займає велике довгий час. Особливо, якщо Ви його створюєте самостійно. У наповнюваність входить, текст, реклама, доп. інформація та інше.
Тест і розташування сайту. Після того, як всі пункти виконані за інструкцією, потрібно сайт протестувати і максимально вигідно розташувати на хостингу. Що стосується самого тестування, то його термін становитиме не менше місяця. Так як вся статистика буде видно, саме на цей період.