Що таке масове поштова розсилка

12-8-2018

Что такое масовая почтовая рассылка
маркетинг — не чарівна пігулка, яка виведе бізнес з кризи або одразу підніме рівень продажів. В реальному житті такого не буває. Електронні листи — лише одна ланка в ланцюжку продажів магазину, в умілих руках перетворюється в ефективний інструмент. Але яким би міцним воно не було, якщо інші ланки давно проіржавіли або зламалися, ефект від розсилки буде прагнути до нуля.
Також хочемо вам порекомендувати https://e-mail-rassylka.ru
При використанні цього способу легко перейти межу між простим нагадуванням і нав’язливістю. При налаштуванні екранних форм попросіть встановити програміста обмеження один показ на одне відвідування. Не зайвим буде прописати сценарій дій, після яких запрограмоване поява вікна. Наприклад, після четвертого переходу по сайту через 10 секунд після закінчення завантаження сторінки.
Реклама «самих популярних» і «знов на складі» товарів – вибір тих, хто творчо вигорів і не може придумати нічого іншого, а дедлайн вже на носі. Ефект від таких листів можна очікувати — «ой, а у них навіть ЦЕ є?». Через такі листи можна розвантажити склад від «зайвих» товарів або стимулювати продажу «зірок» асортименту.
Лист має коректно відображатися у всіх браузерах, поштових клієнтах і на всіх типах пристроїв. Верстка листів для розсилки відрізняється від верстки звичайних веб-сторінок, тому краще до виконання завдання залучити людину, що спеціалізується саме на верстці для емейл. Універсальним рішенням може стати верстка листів для email-розсилки окремими блоками, щоб за необхідності можна було міняти шаблон залежно від конкретної задачі.
Особливу увагу потрібно приділити кількості відписок і відправлення повідомлень в спам. Ці дії будуть, якою б ідеальною ні була розсилка. Одержувач може бути роздратований, інформація може втратити для нього актуальності або просто випадково натиснути на кнопку «Спам». Але якщо кількість небажаних дій різко поповзло вгору, має сенс щось міняти терміново і кардинально.
Повернемося до листа з нагадуванням про закінчення терміну надання знижок. Щоб провести для нього паралельне тестування, ми складемо 5 нових закликів до дії і 3 рази поміняємо його розташування. Всього нам знадобиться провести тест 15 разів. Враховуючи те, що період дії знижки закінчується не кожен день, дослідження просто розмажеться в часі, а зібрати адекватні результати не вдасться.