що таке штампування

9-30-2018

что такое  штамповка
Телефон’,’FAST_VIEW’:’Швидкий перегляд’,’SOCIAL’:’Соціальні мережі’,’DESCRIPTION’:’Опис магазину’,’ITEMS’:’Товари’,’LOGO’:’Логотип’,’REGISTER_INCLUDE_AREA’:’Текст про реєстрацію’,’AUTH_INCLUDE_AREA’:’Текст авторизації’,’FRONT_IMG’:’Зображення компанії’,’EMPTY_CART’:’порожня’,’CATALOG_VIEW_MORE’:’… Показати всі’,’CATALOG_VIEW_LESS’:’… Згорнути’,’JS_REQUIRED’:’Заповніть поле!’,’JS_FORMAT’:’Невірний формат!’,’JS_FILE_EXT’:’Неприпустиме розширення файла!’,’JS_PASSWORD_COPY’:’Паролі не збігаються!’,’JS_PASSWORD_LENGTH’:’Мінімум 6 символів!’,’JS_ERROR’:’Неправильно заповнено поле!’,’JS_FILE_SIZE’:’Максимальний розмір 5мб!’,’JS_FILE_BUTTON_NAME’:’Виберіть файл’,’JS_FILE_DEFAULT’:’Файл не знайдено’,’JS_DATE’:’Некоректна дата!’,’JS_DATETIME’:’Некоректна дата/час!’,’JS_REQUIRED_LICENSES’:’Погодьтеся з умовами’,’LICENSE_PROP’:’Згода на обробку персональних даних’,’LOGIN_LEN’:’Введіть мінімум {0} символа’,’FANCY_CLOSE’:’Закрыть’,’FANCY_NEXT’:’Следующий’,’FANCY_PREV’:’Предыдущий’,’TOP_AUTH_REGISTER’:’Регистрация’,’CALLBACK’:’Замовити дзвінок’,’UNTIL_AKC’:’До кінця акції’,’TITLE_QUANTITY_BLOCK’:’Залишок’,’TITLE_QUANTITY’:’шт.’,’TOTAL_SUMM_ITEM’:’Загальна вартість ‘,’SUBSCRIBE_SUCCESS’:’Ви успішно підписалися’,’RECAPTCHA_TEXT’:’Підтвердіть, що ви не робот’,’JS_RECAPTCHA_ERROR’:’Пройдіть перевірку’,’COUNTDOWN_SEC’:’с.’,’COUNTDOWN_MIN’:’хв.’,’COUNTDOWN_HOUR’:’годину.
Також хочемо вам порекомендувати холодная штамповка
Штампування незамінна при виготовленні медалей та іншої нагородної продукції з тривимірним зображенням і ефектом «барельєфа». Привабливий зовнішній вигляд виробів обумовлений контрастом між масивною основою і найдрібнішими деталями рельєфного зображення, оскільки технологія дозволяє опрацьовувати лінії від 0.20 міліметрів. 2. Штампування дозволяє виготовити практично будь-який тираж виробів – від декількох десятків до декількох тисяч екземплярів, при цьому якість виробів залишається однаково високим. При виготовленні великих тиражів ця технологія ще й найбільш економічна.
Для виготовлення медалей та іншої нагородної продукції ми можемо використовувати як макет замовника, так і розроблений нашими фахівцями з урахуванням фірмового стилю замовника і його переваг. При виготовленні медалей, значків, нагрудних знаків ретельно розроблений дизайн відіграє дуже велику роль для отримання оригінальних, якісних готових виробів.