Що таке Twitter? Відповіді на питання.

464

Інтернет змінив галузі зв’язку драматично. Багато людей в даний час знаходять способи залишатися на зв’язку через безліч інтерактивних послуг. Сайти, призначені для соціальних мереж, також ростуть дуже швидко. Цим вже нікого не здивувати, і сьогодні здається, що ці спільноти стають невід’ємною частиною життя багатьох людей.
Чи знайомі ви з Twitter?

Багато людей хочуть зробити своє життя онлайн і Twitter є одним з таких сайтів, який дозволяє швидке і просте спілкування з друзями.

Перш ніж ви почнете користуватися Twitter, вам необхідно мати власну сторінку профілю. Якщо Ви хочете опублікувати якісь оновлення або текстові повідомлення, ви легко можете робити це через Twitter. Довжина текстових повідомлень в цьому сервісі 140 символів. Ви навіть можете використовувати мобільний пристрій для передачі і написання ваших повідомлень.

Що таке Twitter? В цьому сервісі за задумом його розробників все обертається навколо одного питання: Що ти робиш? Це питання, яке задають мільйони користувачів Twitter у всьому світі. В минулому році (2009), Twitter займає третє місце серед найбільш улюблених і найбільш часто використовуваними сайтів соціальної мережі після MySpace і Facebook. Згідно compete.com, у Twitter вже близько 6 мільйонів користувачів станом на лютий 2009 року його чисельність продовжує зростати. Щомісячних відвідувань сайту склало 55 млн в місяць.

Простота Twitter робить його досить популярним серед осіб різних діапазонів віку. Користувачі можуть вільно вибирати, яким чином вони можуть отримати Tweets — через RSS, SMS, мобільний Інтернет, і т. д. за Допомогою API, ви можете легко вносити доповнення у вашу сторінку профілю, будь то змінити бекграунд, колір тексту, розповісти про себе, і т. д.

Різні люди використовують Twitter — від професіоналів до знаменитостей, і навіть політичні діячі. Чи знаєте ви, що президент Обама використав Twitter для своєї передвиборної кампанії? Ну, крім президента, у цьому сервисите тусуються і такі знаменитості, як Стівен Фрай, Шакіл о’ніл, і Брітні Спірс. Так так вони так само використовує цей сайт. Великі компанії такі як IBM, Whole Foods Market, Sun Microsystems і Cisco Systems. O2, використовують Twitter для просування їх інформації про продукцію та оновлення. Англійська телефонна мережа UK, в даний час використовує Twitter для відповіді на питання своїх клієнтів, а так само і для обслуговування їх.

Якщо ви хочете отримати суттєву інформацію, використовувати Twitter зараз. Раджу вам там само подивитися відповідний розділ на моєму блозі Twitter

Відповіді на питання про Twitter ви вже знайшли, зараз саме час створити свій власний профіль на цьому сервісі. Створили? Тепер ви можете підтримувати зв’язок з друзями, однокласниками, родичами. Де б ви не були, ви можете отримувати повідомлення від ваших друзів, щоб ви знали, що вони роблять, і ваші друзі зможуть також знати, що ви робите. А так само не забудьте й мене внести у список друзів на Twitter, і отримувати всі новини і нові пости цього блога.

З Повагою, Raptor
Все про всіх

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі