Що вміють 3D принтери

1-11-2019

Що вміють 3D принтери

Найбільша частина процесів будівництва тепер максимально автоматизована за рахунок інноваційних виробничих технологій. Промислові роботи, програмовані верстати ЧПУ – маніпулятори вирішують фактично будь-які завдання: від предметного дизайну до друку цілих будинків. Барт Ван дер Щурен (Schueren) говорив про те, що ця технологія дозволить архітектору знайти неймовірну естетичну свободу, а архітектура стане максимально орієнтуватися на природні структури. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі 3d принтер купить в минске.
Які фантастичні прогнози про майбутнє стали можливі завдяки 3d друку за останні кілька років. Приватна компанія в Шанхаї з допомогою 3d друку створила 10 повноцінних житлових будинків за один день. Розвиток цієї технології допоможе вирішити проблему житла в бідних багатонаселених державах. У разі успіху зміниться і економіка країни буде більше потребувати не в дешевій робочій силі, а в складному інтелектуальному працю.
Голландський архітектор Janjaap Ruijssenaars запропонував проект Ландшафтного Будинку, реалізувати який можна за допомогою 3d принтера і особливого композитного бетону для друку. Технологія будівництва дозволяє повністю орієнтуватися на ландшафт території. В основному проекті, який демонструє можливості винаходу архітектора, будинок являє собою стрічку Мебіуса. Команда дослідників з Гарварду і інституту WISS розробила технологію, здатну надрукувати трансформуються об’єкти.