Що з тобою лисиця?

189

Це напевно буде мій самий негативний пост і відгук про нову лисиці. Вже не перший рік сиджу на Firefox, навіть на роботі її встановив собі, на стільки зручний браузер, що іноді сідаючи за чужий комп’ютер, на якому немає лисиці створюються відчуття що мені руки відрізали. А якщо на чиєму то комп’ютері доводиться заходити в інтернет з IE, то це взагалі гайки.
Ну а тепер по порядку. Як вже написав сиджу вже багато час на лисицю, встановив собі плагіни на свій смак що було б на багато зручніше працювати, і як говориться все в шоколаді.
Але не тут то було, Firefox влаштував чергове оновлення браузера, причому стрибок зробили ні багато не мало, аж до версії 3.5. З якого переляку вони так стрибнули думаю і розробникам не ясно. Ну запропонувала лисиця оновитися я і оновився, і з тих пір, а пройшло всього 4 дні тільки проклинаю це оновлення. Так лисицю ще не глючило як ні коли!!!

Для початку відмовив через півдня плагін Fast Dial. Подумав мало що буває і зніс його, потім встановив заново, потім знову зніс, знову встановив, але схоже що лисиця клала свій довгий хвіст на всі мої старання, плагін не працює. Хоча після установки Firefox 3.5, лисиця перевірила плагіни на сумісність з цією версією і дала добро на все. Гаразд думаю хрін з ним, буду по старинці через закладки. Але і тут лисиця вирішив випендритися, після чотирьох відкритих вкладок, Firefox початок глючить не по-дитячому, браузер став підвішувати, а потім і взагалі завис. Довелося вбити процес, і запустити лисицю ще раз, але і це не допомогло. Найцікавіше те, що раніше іноді бував такий глюк, але після одного рестарту лисиця працювала. Але зараз їй по барабану скільки не роби рестартов лисиця гальмує.
Після такого чергового краху, думав як і раніше вийде повідомлення, що можна відправити розробникам лист з проблемою, але яке ж було моє здивування коли вийшло вікно з пропозицією повідомити про помилку Microsoft. Тут мене вже попутало зовсім.
Не ну нормальна пропозиція??? У мене Firefox випендрюється, «дорогі» дрібном’які розберіться.

Якщо чесно, то з цим оновленням я розчарувався в Firefox 3.5!!! Вже не знаю, що там розробники нахімічили, але браузер вже не той що був раніше.
Вирішив все таки почекати, може вийде якась латка, так як думаю, що не в мене одного такі проблеми з Firefox.

Так що з тобою лисиця?


295574698

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері
Реклама на блозі