Щоб купити nvidia geforce rtx 3060 за рекомендованою ціною, клієнту довелося почекати всього-то дев’ять місяців

65

Майже дев’ять місяців тому nvidia заявила, що випустить свою найдоступнішу відеокарту серії rtx 3000 — rtx 3060 вартістю $329. Звичайно, за рекомендованою ціною придбати пристрій на момент запуску було неможливо. Реальна вартість geforce rtx 3060 часом досягала $700. Шон холлістер (sean hollister) з команди the verge 25 лютого зайняв місце в черзі на придбання evga geforce rtx 3060. У понеділок, восьмого листопада, він нарешті отримав повідомлення про можливість придбати пристрій за $ 329.

Джерело зображення: evga

Приклад холлістера доводить, що черга дійсно працює, і evga пам’ятає про своїх клієнтів. Покупцеві лише довелося зареєструвати обліковий запис на сайті компанії. Після цього у нього було 20 годин, щоб завершити покупку.

Наприкінці 2020 року видання the verge критикувало виробників відеокарт за те, що вони не дозволяють підписатися на придбання продукту, коли він буде готовий. Це, по більшій мірі, не змінилося, проте evga, представила програму попередніх замовлень, і вона хоч і неідеально, але працює. Компанія вже близько місяця не дозволяє зайняти чергу на придбання своїх продуктів.

Джерело зображення: the verge

Evga отримала ряд відгуків, які стверджували, що черга на сайті компанії працює не зовсім справедливо. Після цього система черг налаштовувалася кілька разів, але деякі користувачі все одно зуміли замовити кілька карт замість дозволеної однієї. Evga має намір перезапустити сервіс цифрових черг за новими продуктами, коли він буде доопрацьований.

Geforce rtx 3060 зараз вільно доступні на ринку, проте їх ціни відчутно перевищують рекомендовані. Найнижча вартість відеокарти geforce rtx 3060 від evga зараз становить в росії 83 150 рублів за даними ресурсу e-katalog.