Сховати з сайту вихідні посилання

241


Для чого люди ховають вихідні посилання на своєму сайті? Найперша причина банальна — при бажанні продавати зі сторінок свого сайту посилання. Зрозуміло, ховаються не ті посилання, що продаються, а різного роду посилання на лічильники, які-небудь посилання зі своїх статей, що-небудь інше. В загальному, посилання, за яким вам немає необхідності передавати вагу. Адже чим менше зовнішніх посилань на сторінці, тим вище шанс продати з неї посилання.

[adsense]

Може бути ще багато інших причин. Також є багато способів. Я особисто віддаю перевагу завжди для всякого роду технічних штук використовувати по можливості максимально прості методи. Точніше, застосовувати раціональний баланс між зручністю і простотою.

У випадку з приховуванням зовнішніх посилань з сайту, справа йде так. Якщо мова йде про сотні посилань, будь це на одному або на декількох сайтах, тоді звичайно ж зручніше використовувати якийсь скрипт, на РНР наприклад, можливо, з адмінкою. Я б так і зробив. Але якщо мова про кількість до декількох десятків, то нема чого город городити, чесне слово.

У мене як раз такі кількості, точніше, не більше десятка на кожному сайті. Для цього я роблю елементарний редирект через файл .htaccess

Можна використовувати кореневої .htaccess, але я віддаю перевагу для редіректу створювати папку, мені здається, так виглядає витонченіше посилання, не забивається кореневої .htaccess, простіше додавати нові зовнішні посилання для приховування.

http://site.ru/user/registration?ref=554
http://www.liveinternet.ru/stat/my-site.ru/index.html

1. Створюю папку від кореня домену, наприклад — goto
2. Створюю файл .htaccess
3. Записую в цей файл і зберігаю (зверніть увагу на 2 пропусків в кожному рядку):
redirect /goto/site http://site.ru/user/registration?ref=554
redirect /goto/li http://www.liveinternet.ru/stat/my-site.ru/index.html
4. Відправляю цей файл в папку goto

Замість рефссылки ставлю таку — http://my-site.ru/goto/site(або відносну /goto/site)
Замість посилання на статистику — http://my-site.ru//goto/li (або /goto/li )

Як ви зрозуміли, після goto ви можете підставити бажане слово на свій вибір, що буде .htaccess, то і на засланні.

Тобто, просто дописуєте вручну по одному посиланню в рядок у файлі .htaccess, і відповідно цьому ставите на сайт вже внутрішнє посилання, по якій відбувається редирект на зовнішню. Ось і вся премудрість — просто, швидко та надійно.
[adsense]