Швидкі й смішні

291

Твіттер“- це така особлива середовище для людей, у яких багато думок і вони завжди готові ними поділитися. Думки, правда коротенькі і майже завжди за задумом авторів проекту, відповідають на питання “Що ви зараз робите?” Швидкі, мобільні люди відправляють повідомлення на “Твіттер” з мобільних телефонів і комунікаторів. У США “Твіттер” є майже у всіх власників Blackberry. У Росії клавіатурний смартфон з непробивним шифруванням не так популярний, тому у нас викладають твіти з айфона. А що робити?

  • Кількість користувачів Твіттера на липень 2009 51,6 мільйона, більше 38,000 російськомовних. 51,3% – чоловіки, 48,7% – жінки.

Одна з найважливіших проблем Твіттера, поставлена його творцями,- як пристосувати сервіс для вирішення цих проблем і допомоги бізнесу. Користувачі дають: Червоний Хрест в США використовує сервіс для передачі коротких повідомлень, якийсь студент – правозахисник був заарештований в Єгипті, але встиг послати твіт, в результаті якого його витягли, знайшовши адвоката, зателефонувавши в консульство .

  • Дата заснування Twitter: липень 2006 (Вікіпедія), або січень 2006 (Нетчарт).

Твіттер заводять знаменитості. Це зручний формат, багато писати не треба. Часто-теж не обов’язково, все одно будуть заходити і захоплено дихати. Деякі, втім, відносяться до справи дуже серйозно: докладний цікавий Твіттер у Стівена Фрая, Ештона Катчера і Барака Обами — саме в останнього Твіттер використовувався дуже активно у виборчій компанії. Але, остерігайтеся підробок, цілий радий Твиттеров знаменитостей фальшиві.

  • В середньому на Твіттері в день користувач проводить 4 хв. 45 с (дані по Росії)

Twitter — це чудовий новий світ, технологія майбутнього. Умовна анонімність, якою ви можете бути чи не бути Іваном Пертовичем, дуже короткі повідомлення, повна не обов’язковість… Письменник Лінор Горалік перетворила Твіттер в арт-проект, в якому кожне повідомлення починається зі слів «Бачу:», а вся стрічка читається як вірш. Якщо,звичайно, це її Твіттер.

Читайте також:
Як отримати фоловерів у Твіттері
Яка користь від Twitter’а a
Twitter плагіни для Firefox

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі