Швидко чи повільно?

519

Поговоримо сьогодні про такому моменті ведення блогу, як отримання трафіку і про те, як його розтягнути після публікації поста. Всі чудово помітили, що сплеск трафіку і відвідувань відбувається саме в день публікації поста і його анонсу. Але, так само швидко, як відбувається даний сплеск, так само швидко він і падає. І виходить, що всього на пару годин блог отримав трафік, а потім все повернулося на свої місця. І тепер наступний такий сплеск вийде тільки після чергової публікації.

Кого то такий швидкий сплеск влаштовує і більшого йому не треба. А хтось, навпаки, хоче розтягнути трафік хоча б до написання нового поста. Давайте розглянемо обидва способи отримання трафіку після анонсу посту і виберемо який з них прийнятний для нас швидкий або повільний.

І так, опублікувавши пост він тут же йде анонсом, особисто у мене на автоматі за допомогою плагіна в Твіттер. А от далі що робити? Багато хто тут же кидаються і біжать на всілякі SEO-форуми, соціалки, закладки і починають там публікувати анонс поста. При цьому так само не забувають і про публікації анонсу в Facebook і ВКонтакте. Саме такий спосіб я називаю швидким. Ефект від нього буде особисто на мій погляд одноразовим в плані трафіку. Виходить після всієї метушні по форумам та іншим соціалкам, прийде трафік на блог затримається там не якийсь короткий час і на цьому все.

Так, що особисто на мій погляд даний спосіб не дуже підходить для підтримки трафіку. Значить швидкий спосіб ми залишаємо осторонь.

Тепер поговоримо про повільному трафіку. Саме цим способом я користуюся. Мені абсолютно не потрібен хвилинний ефект напливу відвідувачів, а потім повний штиль. Я дію за наступною схемою, з якою поділюся з задоволенням з вами.

Ну, а далі вирішувати вам швидко або повільно.

Мій спосіб повільного, але практично постійного постачання трафіком нового посту на блозі, розбитий на два дні.

День перший:

Написання та публікація посту на блозі. Відразу після публікації, плагін відправляє анонс поста в Twitter. На цьому робота закінчується. Я даю час оцінити мій новий пост аудиторії з Твіттера, прочитати його, а так само якщо їм сподобався мій пост то його обов’язково ретвитнут, що в свою чергу призведе додатковий трафік і нових відвідувачів на блог.

Приблизно через вісім годин, я роблю ретвіт свого поста. Відправивши черговий анонс в Твіттер, я беру до уваги те, що хтось міг пропустити мою публікацію. Якщо анонс на приклад був вранці рано, а я намагаюся публікувати пости вранці, то багато хто в цей час ще не читають стрічку твіттера, а ось через приблизно 8 годин, стрічка більше оживає, а це значить, що мій твіт побачать ще більше моїх фоловерів. Даний спосіб приносить ще кілька нових ретвітів, а так само ще відвідувачів.

Не будемо забувати, що і анонс поста потрапив в RSS стрічку. Між іншим, я майже вже як тиждень віддаю в стрічку RSS тепер повний пост. Хотів би запитати стало зручно читати?

Саме в цей день, робота по трафіку закінчується. Більше ніяких робіт з постом не ведеться.

День другий:

Новий день починається з ще одного ретвіти посади, але тут вже як правило я не дуже розраховую на відвідувачів, хоча іноді буває, що і на другий день отримую ретвіти анонсу.

Тепер треба визначитися, що робити далі. Місць для анонсів є декілька і, як правило, я вибираю тільки їх.

  • Facebook
  • Markday
  • SEO-форуми

Почнемо з анонсу поста в Facebook. Там я перебуваю в 3-х групах і саме туди роблю анонс поста. І природно отримую свою частку переходів переглядів з Facebook.

Соціалка Markday, приносить хороший трафік, з цього не забуваю і туди зробити анонс.

Далі залишаються SEO-форуми. Особисто для мене вистачає з головою одного, а саме maultalk. Якщо я вважаю, що даний пост удостоєний потрапити в дайджест блогосфери цього форуму, що роблю анонс поста і там. Між іншим по SEO-форумах, ви можете подивитися інфографіку яку я зробив і зрозуміти, які з форумів приносять трафік на блог, думаю вам це допоможе зрозуміти звідки буде краще йти трафік на ваш блог.

Останнім часом увійшло В моду, так само публікувати пости в нову соціалку від імперії добра Google+. Але якщо чесно, то мені не дуже зручно туди публікувати. Так, що рідко туди йдуть анонси. Але! Там є трафік і він йде на блозі. Це перевірено, так як після анонсу туди на приклад посту про продаж чергового макета, я отримав не погане кількість переходів на блозі. Але, поки розробники, не створять десктопное додаток або як відмінне рішення це інтеграція G+ в мій улюблений Tweetdeck, анонси постів в Google+, будуть рідкісними. Хоча я знаю, що це втрата трафіку!

На цьому робота закінчується. Другий день приносить ще трафік, як і на блог так і на сам пост якому ви зробили анонс. Ви запитаєте, напевно, ну а що далі? А як на третій четвертий день? Я скажу так, що за два дні поки йде трафік на посаду, можна продумати і написати новий пост. Який ви опублікуєте і знову по новій у дводенний період приведете відвідувачів на блог. А так ж не треба забувати і про внутрішню перелінковку в самих постах.

Як ви зрозуміли я використовую другий спосіб, а саме повільний.

Тепер до вас питання, який спосіб ви обираєте, швидкий або повільний і чому? А так де ж ви робите анонси ваших постів?