Скачати Imeem музики MP3 і відео файлів

243

Imeem це популярний інтернет-сайт, який хостів музики mp3 і відео, як YouTube і Megavideo. Створена в жовтні 2004 року, Imeem побачив колосальне зростання, і відповідно з imeem керівників, на сайті в середньому 25 мільйонів відвідувачів в місяць і 65000 нових відвідувачів щодня. Imeem має одну з найбільших колекцій музики у своїй базі даних зробити це рай для любителів музики. Існує також велика кількість відео-змісту, а. Ви можете прослуховувати всі пісні, які мають на своєму веб-сайті безкоштовно, але ви не можете скачати музику MP3 або відео файли будь. Я буду приділяти вам керівники на кілька способів, які дозволять вам imeem скачати музику mp3 і відео файли, безкоштовно.

Перший спосіб, щоб завантажити Imeem Музика MP3

Примітка: Цей перший метод працює тільки для скачування imeem музика. Ви не можете завантажувати відео-файли, використовуючи цей метод. Цей метод працює тільки в Mozilla Firefox.

1. Перейти до File2HD.com

2. Введіть адресу пісню ви хочете завантажити. Наприклад:
http://www.imeem.com/neyo/music/Yp5LGwXJ/neyo_mad

3. Перевірте угоду і натисніть «Отримати файл» кнопку.

4. Чекати, щоб отримати на сайті посилання на скачування. Ви побачите один мультимедійний файл, перерахованими на цій сторінці. Я доклав чином, щоб ви могли бачити, як він вказаний.

5. У відповідності з дорученням, клацніть правою кнопкою миші на посилання і виберіть «Зберегти як …» варіантом. Почекайте деякий час, щоб почати завантаження. Вона може початися протягом декількох секунд, або ж вона може зайняти до декількох хвилин.

Другий спосіб завантажити Imeem відео та музичні файли

Це є ненадійним способом завантажити imeem відео і музичних файлів. Вам буде необхідно використовувати Internet Explorer, і ви будете розміщення відео-файл серед своїх тимчасових файлів Інтернету. Ви можете використовувати цей метод, так imeem завантажити музику і відео файли, хоча я дуже рекомендую вам використовувати перший метод для завантаження музики Imeem.

1. Перейти на сторінку imeem відео і дайте йому навантаження до 100%.

2. Перехід на C: Documents і Settings * Ім’я користувача * Local Settings Temporary Internet Files. Це може бути різним, то ваш тимчасовий файл папка так просто відкрийте папку, відкрийте Internet Explorer і виберіть «Сервіс -> Властивості оглядача -> Параметри -> Перегляд файлів».

3. Тепер знайти тимчасовий файл для вашого відео. Сортувати папку, в порядку убування за розміром. Потрібний файл буде мати величезне файлу і, найімовірніше, буде «. GIF розширення. Вона буде мати один з найбільших розмірів та «Інтернет-адресу» колонки будуть мати посилання, що містить фразу «imeem». Знайдіть свій файл і скопіюйте його в інше місце. Перейменуйте розширення «. FLV».
А. А. Ось скріншот однієї такої файл (натисніть для повноцінного перегляду розміру).

5. Вам знадобиться FLV плеєр для відтворення файлу. VLC Media Player є також можливість грати FLV файли. Щоб перетворити файл в інший формат, як AVI, вам потрібно конвертер. SUPER це безкоштовно конвертер, який можна використовувати.

Третій метод для завантаження Imeem музика або відео

Цей метод передбачає internet Download Manager (IDM). Це програмне забезпечення світового класу і може бути корисно робити багато завдань легко. Нові версії IDM дозволяє завантажувати будь-потоковий вміст і кнопки показано вище, відео-або аудіо-програвача. IDM має 30-денний повністю функціонуюча версія так що ви можете використовувати його безкоштовно протягом 30 днів. Ви можете використовувати цей метод, або Internet Explorer або Mozilla Firefox.

1. Перейти до IDM завантажити сторінку і розпочати завантаження IDM.

2. IDM Встановіть на свій комп’ютер і переконайтеся, що вона інтегрована в ваш браузер.

3. Відкрийте будь-який відео або музику на Imeem.

4. Нехай відео або аудіо навантаження до 100%. Це дуже важливо!

5. Після того, як він буде завантажений 100%, ви можете натиснути кнопку «Завантажити відео» Кнопка для IDM, вкажіть потрібне місце, щоб зберегти файл, і відео буде збережено там моментально. Якщо ви бачите, більш ніж один файл, якщо натиснути кнопку «Завантажити відео», просто спробуйте кожен з них, у свою чергу, і мати на увазі, що лише один з цих файлів буде працювати, інші будуть давати помилку.

Ви можете використовувати SUPER (безкоштовна програма) конвертувати будь-які аудіо FLV файл MP3. Ви також можете перевести його на будь-який інший формат, який ви хочете, наприклад, IPod сумісний, MP4, .3 GP і т. д. Ви можете також конвертувати відео завантажений файл на декілька різних відео форматів, таких як AVI, WAV і т. д.