Слух: відеокарти intel на чіпі dg3 будуть конкурувати з nvidia rtx 40

22

За даними мережевих джерел, ще до релізу відеокарт середнього сегмента intel вже планує випустити флагманську серію фірмових gpu. Інсайдери назвали передбачувані терміни виходу топових» синіх ” моделей на ринок, а також поділилися першими подробицями про майбутні новинки.

Як стверджують автори youtube-каналу moore’s law is dead, презентація графічних процесорів з кодовим ім’ям elasti на базі архітектури intel dg3 відбудеться приблизно в середині 2023 року. На відміну від рішень на основі dg2, розрахованих на середній сегмент і конкуренцію з geforce rtx 3070 ti / radeon rx 6700 xt, новинки імовірно посперечаються по частині продуктивності з моделями класаgeforce rtx 4080.

За чутками, однією з особливостей новинок intel стане використання багаточиплетної структури. При цьому джерело зазначає, що компанія приділяє велику увагу розробці фірмових драйверів. Очікується, що вони будуть “обкатані” на поколінні dg2, що дозволить вендору внести відповідні корективи до моменту релізу флагманських моделей.

Очікується, що amd і nvidia випустять свої топові відеокарти для ігрового ринку на півроку раніше конкурента — в кінці 2022 року. На думку авторів відео, надалі intel вдасться скоротити це відставання. В якості альтернативного методу боротьби за ринок компанія також може зробити ціни на свою продукцію більш привабливими для споживачів.