Сьогодні у мене День народження.

364

Сьогодні рівно 29 років тому я народився. Коли був маленьким, то завжди чекав з нетерпінням цей день, подарунки.
А тепер ставши старше дивлюся на цей день як і на всі інші, ні чого особливого самий звичайний день.
Тільки що на рік ще став старше. Але при всьому цьому залишився таким же молодим в душі. Хоч 29 це ще не старий, але все ж дивлюся перед ще рік і буде 30, а це вже не мало.

Сам по собі особисто для мене, пройшов вдало. Де були і підйоми, але і падінь теж не вдалося уникнути. Ось вона доросле життя ??
Ну що ж, попереду ще багато справ, багато речей про які я тільки почав дізнаватися включаючи і цей блог. Буду рухатися далі, намагаючись як і на роботі досягти тих цілей, які визначив для себе, так і тут на блозі.

У блогерів прийнято з такої нагоди викладати свій ВМЗ, щоб читачі кидали туди подарунки у вигляді грошей. Що ж, хто хоче віддячити мені за старання і за те, що може, щось корисне дізнався і знайшов на моєму блозі, та й просто захоче привітати з днем народження ось мій гаманець : ****************
Але це зовсім не обов’язково, мені будемо дуже приємно почути від вас в коментарях слова привітання, і трохи слів про блозі, а так само побажань, думаю найкращий подарунок на день народження це слова моїх читачів та їх побажання.
Прошу відписатися в коментарях всіх моїх читачів, так як знаю, що багато хто читає мене взагалі не пише коментарі.

З повагою,
Raptor
.

Ну що ж ми стали старшими ??

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=VFCJNbdkFvU&w=590]