Спостерігач може з’явитися у фільмах кіновсесвіту marvel

11

Не так давно в мережі з’являлися новини, що персонажі з анімаційного серіалу ” що, якщо…? ” мають можливість з’явитися в майбутніх проектах mcu з живими акторами. Враховуючи вже безліч показаних альтернативних всесвітів, цілком логічно, що деякі з них так чи інакше можуть бути задіяні в інших фільмах і серіалах.

І на сьогоднішній день, мабуть, головним претендентом на те, щоб регулярно фігурувати в інших проектах, є спостерігач у виконанні джеффрі райта – безформна сутність, яка, як можна здогадатися за псевдонімом, буквально спостерігає за тим, що відбувається в мультсеріалі.

Тим не менш, один з недавніх епізодів підштовхнув його до дії, коли він зіткнувся з доктором стрендж. Швидше за все, в майбутньому ми дізнаємося, як довго він буде дотримуватися власного правила “ніколи не втручатися в події мультивсесвіту”» оскільки майбутнє персонажа в mcu залишається відкритим. В інтерв’ю подкасту the goat movie головний сценарист ” що, якщо…? ” ешлі с. Бредлі натякнула, що у marvel studios можуть бути плани на персонажа, як ви можете побачити нижче:

Я не обізнана повністю і не можу обговорювати те, що marvel можуть придумати з спостерігачем в майбутньому.

Хоча вона повністю не усвідомлює це, передбачається, що слова бредлі дійсно натякають на більш важливу роль спостерігача в mcu майбутнього. У кінцівці першого сезону “локі ” ми бачимо зародження мультивселенной, а значить, що скоро ми побачимо більше персонажів, що кочують з одного всесвіту в інші. Головним заходом в цьому відношенні повинен стати фільм ” доктор стрендж і мультивселенная божевілля », і, можливо, саме там ми і побачимо спостерігача джеффрі райта в живій дії – тим більше, що в одному з всесвітів він вже бачився з верховним чарівником.