Список кращих ігор з фестивалю демок в steam. Безкоштовний доступ до 7 жовтня, вибираємо серед 800 ігор

14

Ми пошукали знайомі кооперативні проекти та перспективні новинки, які можна спробувати на фестивалі.

Невідомо, скільки готоваvalve гнути свою лінію, кожні півроку запускаючи фестивалі steam next з сотнями демок і рекламною підтримкою для розробників. Поточний захід розрахований на представлення ігор, які вийдуть до травня 2022 року, але… Деякі з них ми бачили вже не раз, і на next вони не тягнуть.

У минулі фестивалі steam next гравці і фахівці відчували проблеми з пошуком ігор через мішанину жанрів і неуважність розробників. Valve поправила основні теги, навела порядок в жанрах і піджанрах, а також витягла сортування за важливими особливостями. Втім, 800 демок – все ще занадто багато.

Шутери

qfield 8>–>- свіжа варіація на футбольну тематику, де гравці керують гігантським м’ячем за допомогою здоровенної гармати.

paradaice – стрілянина з машинами на химерних траса-аренах. Бібіки вибухають, перевертаються і поводяться так, ніби на дворі 2005 рік, а ви запустили випадкову гру для ps1. Тим і підкуповує.

hyperviolent – один з небагатьох представників новітньої хвилі ретро-шутерів, що дозволив собі мережевий модуль. Ймовірно, наполіг видавець, всіма улюблена компанія 1c. Обіцяють розмашистий мультиплеер на 30 осіб.

zombie total war « “кращий зомбі-шутер за історію відеоігор”. Сумнівна заява від розробників, але вони обіцяють аніме-дівчат в костюмах зайчиків.

silicomrades – перспективний шутер-данмаку про роботів з смітника. І з кооперативом на двох гравців.

get tanked – звичайний аренний шутер, що відповідає стандартним поняттям аренного шутера. Але з танками замість нерозумно усміхнених мультяшок.

Пригоди

trash sailors – старожил анонсів нашого сайту. Кооперативна аркада про всесвітній потоп і збірку плоту зі сміття. Красивий.

king ‘ n knight – фанатський погляд на ghosts’n goblins. Графіка як з snes, музика здатна вичищати сірку з вух, геймплей жорстокий, але з кооперативом.

a couple of cubes – кооперативний фізичний платформер, де персонажами виступають живі куби. Один куб змінює свій розмір, інший-матеріал. Так, це головоломки на 2 гравців.

timemelters – ще один старожитель. Відьма навчилася керувати часом і стала чимось на зразок захисника світу від орд псевдокельтійських монстрів.

Рогалики

astral ascent – дуже пристойний рогалик в стилі аніме і dead cells, але з кооперативом. Від людей, що приклалися до dreamscaper and wizard of legend.

this means warp – симулятор космічних авантюристів з режимом до 4 гравців. Як ftl, тільки не ftl.

gatedelvers – хитромудрий рогалик з дослідженням багаторівневого підземелля. Розробники обіцяють кооператив, але в демку його немає.

battle bands: rock&roll deckbuilder – картковий рогалик про музичну групу з рокерів, що грають щось болісно середнє між коледж-роком і брит-попом, залишаючи на мові смак від забутих композицій.

Стратегії

march! march! – просунута версія тетрису. Гравцеві дають кілька секунд на роздуми і випускають загін. Треба за час, що залишився розташувати його так, щоб вороги програли.

war mongrels – тактична гра про німецьких дезертирів, що промишляють партизанщиною.

disciples liberation 8>–>- подивимося, що вони зробили з серією.

tactical galactical 8>–>- тут є ведмідь-космонавт.

gremlins, inc. – карткова гра для тих, хто скучив за еадором.

Божевілля

write ‘n’ fight – бійки між письменниками. Лавкрафт, шекспір, федір іванович, лев миколайович, діккенс, старина хем.

the breakin – симулятор зломщиків. Дуже безглуздих.

rescue party live – навіжений симулятор мнсника.

schoolbreak.io – гра про переполох в школі. Нехай однокласники біжать з криками, а на стіни проллється червона… Давайте без описів, але там все в межах рейтингу 12+.

marriedbook boot camp: interactive therapy – додаток для одружених парочок, призначений для випуску стресу. Бити нікого не треба.