Square enix оголошує про створення лондонської мобільної студії

34

У недавньому прес-релізі видавничий гігант square enix оголосив про створення нової лондонської студії, яка буде зосереджена на наданні високоякісних безкоштовних ігор для мобільних пристроїв. У прес-релізі також згадуються подробиці про те, на яких іграх студія збирається зосередитися в найближчому майбутньому – вже анонсована tomb raider reloaded, а також нова гра за мотивами avatar: the last airbender.

” у square enix london mobile наша мета полягає в тому, щоб рухати світ через гру, і для цього нам потрібно виростити нашу команду з ще більш унікальними голосами, різноманітністю перспектив і творчою енергією. У нас є відмінні ігри в розробці, доступ до іс, що належить square enix, і відносини з провідними світовими розважальними компаніями, але наші люди будуть конкурентною перевагою, яка сприятиме нашому успіху зараз і в майбутньому».

– сказав ед перкінс, голова студії square enix london mobile.

Tomb raider reloaded вийде в 2022 році для мобільних платформ, в той час як гра, заснована на avatar: the last airbender від nickelodeon, все ще знаходиться на ранніх етапах концептуалізації. Tomb raider reloaded, звичайно, розробляється в партнерстві з crystal dynamics, студією, що стоїть за консольними записами серії. Тим часом, що базується в ванкувері navigator games буде надавати допомогу в грі avatar.

” для мене було неймовірною привілеєм співпрацювати з square enix london mobile у створенні гри з такою культовою іс. Всесвіт avatar: the last airbender має так багато шарів і складних сюжетних ліній для вивчення, і ми з нетерпінням чекаємо можливості повністю розкрити її і поділитися нею з усіма неймовірно пристрасними і відданими шанувальниками avatar в майбутньому».

– сказав генеральний директор navigator games вілл мур.

У tomb raider раніше були виходи на мобільних платформах, з такими іграми, як lara croft: relic run – нескінченний раннер, який також є безкоштовним. Останнім часом франшиза зберігає мовчання, а shadow of the tomb raider є останнім записом у франшизі, випущеній в 2018 році.