Стартап «Убий конкурента»

295

Сьогодні на блозі Все про все, гостьовий пост від автора блогу “Все геніальне просто”. У блогосфері автор цього блогу більше відомий під ніком Retliff.

І сьогодні Retliff у своєму гостьовому пості підніме тему копіпаста і розповість про стартап який він придумав, що б боротися з тими хто копіює наші пости.

І так : Стартап «Убий конкурента»

Здрастуйте, дорогі читачі блогу «Все про Все»! Дуже вдячний Кирилу за гостинність та можливість опублікувати свою статтю.

Останнім часом я зовсім заплутався з критеріїв ранжирування від лідера світового пошуку Google. З одного боку, якщо на тебе посилаються малоуважаемые ресурси – це дуже погано і може стати причиною зниження позицій в пошуковій видачі.

З іншого боку – якщо твої матеріали копіюють і публікують без посилань на першоджерело, то це теж дуже погано – з плагіатом потрібно боротися і змушувати копипастеров ставити посилання на автора.

Замкнуте коло чесне слово — я повинен змушувати «погані блоги» (а гарні у себе копіпаст розміщувати не будуть) угодами і погрозами проставити посилання на мої статті, як на першоджерело. Потім, за ці ж посилання Google мене (не дай Бог, звичайно)) знизить у ранжуванні!-)))

Особлива шкода, кажуть, несуть посилання з ресурсів «дорослої» тематики.

У зв’язку з цим народилася у мене одна цікава ідея – організувати «Біржу шкідливих посилань» і платити «адалт»-сайтів за розміщення у них постових, які посилаються на конкурентів.

Враховуючи особливості Рунета зокрема і «місцевого» ментального підходу до бізнесу взагалі, у нас буде чергу стояти цілодобово!-)))

Не можна не згадати і останнє «корисне» винахід Google Chrome – інструмент для блокування недостойних, на думку користувачів, блогів. Чому б не дати заробити «школярам» на блокуванні чужих конкурентів в топі? Їм все одно куди кликати, а гроші потрібні.

Іноді створюється враження, що покращуючи якість пошукової видачі Google орієнтується не на реальних користувачів, а на якусь «ідеальну модель» — розумну, позитивну і високоморальну.

Ваш Retliff