Став перед вибором

232

Ідею ношу вже як місяць. Реалізувати її можна, але от ні як не можу визначитися де це зробити…

Ну а тепер не багато поясню. Думаю відкрити ще один блог, але тільки на вузьку тему. Тепер стоїть питання наступне, на якій мові. По початку думав англійською, так як тема хороша для буржуйнета, потім вирішив, що все таки російською, аудиторія теж є на цю тему. Ну начебто з мовою визначився, тепер найголовніше питання, де відкривати .
Є два сервісу, зі своїми мінусами і плюсами. Перший це WordPress.comсаме на ньому і сидить зараз мій блог «Все про все«. Або другий варіант це blogspot.com.

WordPress.com —влаштовує майже все, зручна адмінка, широкий вибір плагінів, відповідь від супорта приходить миттєво так і як то звик я за це півроку – це плюси. Мінуси це не можливість роботи з різними кодами, самому ставити плагіни, а так само величезний мінус що не можна підключити ні Google Adwords, ні той же самий бігун.

blogspot.com- плюси що можна майже все чого не можна WordPress.com мінуси – якщо чесно не сподобалася адмінка, і плюс до всього не знайшов там тег , або по русски Читати далі. Хоча якщо чесно то на адмінку дивився швидко багато не було часу. З цього її можливості я ще не вивчив на всі 100.
На рахунок адекватності супорта теж не знаю.

Ось за великим рахунком, я і став перед вибором.
З цього чекаю ваших коментарів, де ви б могли мені пояснити що і як і який же сервіс вибрати.
hbk3ntau9x

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері
Реклама на блозі