Стратегія в дусі civilization і стімпанковий rpg-бойовик: деталі нових ігор від inxile і oxide games

21

Після витоку бази geforce now в мережі з’явилися кодові назви нових ігор від xbox game studios, про які ми до теперішнього моменту нічого не знали. Внести ясність зголосилися журналісти видання windows central, яким вдалося дізнатися інтригуючі подробиці про project cobalt і project indus.

Отже, project cobalt-це новий проект студії inxile entertainment, шутер від першої особи з рольовими елементами. Розробники вибрали в якості сеттингу стімпанк, натхненний промисловою революцією. Будуть там дирижаблі, футуристичні роботи, парові двигуни і багато чого ще. Концепт-художник inxile опублікував арт, яким ділимося і ми з вами. Здається, він дійсно має пряме відношення до project cobalt. Згаданий співробітник студії стверджує, що новий проект повинен вийти в 2023 році.

Project indus-4x-стратегія від студії oxide games, яку ми знаємо по ashes of singularity. Ми маємо справу з грою, максимально схожою по геймплею з civilization. Розвиток цивілізацій, зведення городок, дослідження технологій, метушня з системою впливу на конкурентів і військові операції — все це тут абсолютно точно буде. Відомо, що project indus вийде на pc і xbox (як і cobalt, власне).

Журналістам windows central додатково вдалося дізнатися, що студія mojang в даний момент зайнята створенням нових проектів у всесвіті minecraft, а студії world’s edge доручили зайнятися розвиток ігрової серії age of empires.