Створення автоматично наповнюються Твіттер акаунтів в кілька кліків

279

Привіт всім, сьогодні у мене на блозі гість. Автор і молодий блогер, ведучий на мій погляд відмінний блог, який я частенько читаю. Блогер іменує себе в мережі під ніком Leo Craft, а в народі просто Олександр,люб’язно погодився написати для мого блогу гостьовий пост. Тема для поста дуже цікава і може стати в нагоді багатьом з нас на практиці.

Ну що ж давайте дамо слово моєму гостеві….

——–

Доброго дня.

Мене звати Олександр, я автор блогу MagicSeo.net.

Темою нашої розмови, сьогодні буде: Створення автоматично наповнюються Твіттер акаунтів у кілька кліків».

Про те, що таке Твіттер, як там реєструватися, і навіщо його монетизувати ми говорити не будемо. Це вже давно всім відомо, і зайвий раз про це писати не варто. Основна проблема монетизаторов Твіттер акаунтів є в тому, що вони не можуть створювати акаунти пачками, і ще складніше їх наповнювати. На це йде багато часу, і сил. Тому я пропоную вам схему, за якою наповнення акаунтів буде йти автоматично, не вимагаючи зайвих дій. Також автоматично будуть додаватися фолловери, і також автоматично аккаунт буде монетизуватися. Зробивши кілька нескладних дій до початку, ми запускаємо цілий конвеєр, по заробітку грошей.

Хочу відразу сказати, якщо вам не цікавий стабільний заробіток без особливих зусиль, перестаньте читати цю статтю, і мерщій забудьте про неї.

Якщо ж ви готові виконати трохи роботи і в подальшому отримувати за це чесно зароблені гроші — відпочиньте від справ на 1 хвилину 47 секунд, і прочитайте статтю до кінця. Ви проробили вже 1/3 шляху.

А тепер, перейдемо безпосередньо до дій:

1. Створюємо аккаунт в Твіттері. Бажано людське ім’я і картинка.

2. Реєструємося в сервісі twitterfeed.com і прикріплюємо до свого аккаунту 5 сайтів:

А ось в цьому і полягає вся фішка. Краще всього, додати сайти які оновлюються 20-30 разів в день. Найчастіше це футбольні портали, яких цілком достатньо. Робимо автоматичну публікацію заголовків статей у наш аккаунт, і отримуємо 150 людяних твітів на день. Після прикріплення сайтів до аккаунту, ніяких дій не потрібно, твіти будуть додаватися кожен день, автоматично.

3. Додаємо в акаунт фоловерів. Програм для цього зараз безліч, я хотів би виділити TotalTwitterControl. Головне там — можливість пошуку по інтересам. Фолловим людей цікавляться футболом — і отримуємо дуже непогану конверсію.

4. Після того як ми отримали більше 1000 фоловерів, додаємо наш мікроблог в систему Twite.ru. Ставимо автоматичну публікацію рекламних твітів, і ВСЕ. Далі просто вчасно знімаємо гроші.

От і все. Схема готова, дій небагато, і створювати акаунти можна пачками, по 10-20 штук на день. Після здійснення цих 4 пунктів, нам більше не потрібно ніяких дій. Твіти створюються автоматично. Рекламні твіти публікуються теж автоматично. Тільки встигай гроші лопатою гребти:)

Дякую за увагу. Підписуйтесь на мій блог, не забувайте відвідувати цей, і успішно користуйтеся моєю схемою. Удачі.