Створення Інтернет-магазину з нуля

4-18-2018

Вже зараз багато хто з нас регулярно роблять покупки в онлайні, а через кілька років, цілком можливо, більшу частину товарів люди будуть замовляти через Інтернет. Це не тільки вигідно, але й зручно, так як оформити замовлення можна в будь-який час доби, вдома або на робочому місці, і навіть під час їзди в автобусі, використовуючи для цього мобільний телефон. Пропоную замовити послуги по створенню інтернет магазину на сайті https://webmastera.studio/portfolios/%D1%81%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2/

Створити Інтернет-магазин з нуля можна як самостійно, так і скориставшись послугами компанії, що займається веб-розробкою. У обох способів є свої плюси і мінуси, але все ж, вибір визначається радше тим, які витрати на створення Інтернет-магазину замовник готовий виділити. Адже самому зробити сайт на такому ж рівні, як на це здатні професіонали, явно не вийде. Але заощадити кошти – так. Тому, це, мабуть, єдина вагома перевага самостійної розробки.

У випадку з ImageCMS Shop творці системи передбачили такий варіант, і створили докладну інструкцію з встановлення та налаштування рушія. Використовуючи її, можна зробити все своїми руками.

Щоб створити успішний і прибутковий Інтернет-магазин, потрібно добре продумати кожен з кроків, які будуть зроблені в процесі його становлення – від вибору товару і до початку рекламної кампанії. Краще потрать трохи більше часу на аналіз і бути впевненим в правильності прийнятого рішення, ніж діяти навмання і потім думати за рахунок чого покрити збитки. Адже просто створити Інтернет-магазин замало, треба ще й зробити його прибутковим.

Етапи створення Інтернет-магазину як у випадку з самостійною розробкою, так і при використанні послуг компаній або фрілансерів, можна виділити наступні:

процес вибору ніші і, відповідно, товарної групи;
пошук постачальників та ознайомлення з їх умовами;
проектування сайту і складання технічного завдання;
розробка та верстка дизайну;
встановлення та налаштування CMS, інтеграція дизайну;
просування Інтернет-магазину;
робота над поліпшенням бізнес-процесів і самого сайту.
Добре опрацювавши всі перераховані вище етапи, можна як створити Інтернет-магазин з нуля самостійно, так і залучаючи для цього сторонніх виконавців. Але, навіть у цьому випадку, продумати деякі кроки повинен тільки сам власник майбутнього сайту.

Не втрачайте час на пошуки кращого
системи управління Інтернет-магазинами!
Ви її вже знайшли!
Ознайомитись з тарифами
Переглянути демо-версію

Звичайно, в процесі роботи у вас, безсумнівно, виникне і безліч інших питань, зокрема, яке юридична особа відкрити: ТОВ або ІП, а також логістика, робота з групами товарів і безліч інших. Про них ми поговоримо вже в наступних публікаціях на нашому блозі.