Суть Заробітку В Інтернеті

287

Робота в інтернеті по своїй суті, мало чим відрізняється від роботи в реальному світі. Насамперед потрібно мати уявлення про те, що абсолютно всі ринкові закони справедливі скрізь, де є будь-яка форма торговельних відносин. Заробіток в інтернеті не є винятком. Адже віртуальна мережа, крім унікального інформаційного джерела, являє собою величезну торгову площадку для заробітку і купівлі-продажу всього що завгодно, будь-яких товарних, матеріальних і навіть інтелектуальних цінностей. Тому ймовірність заробити серйозні гроші в інтернеті, анітрохи не менше ніж у звичайній реальному житті. Питання лише в тому, які власні зусилля ви готові докласти до досягнення успіху і якими знаннями володієте. А якщо не володієте – необхідно навчитися. Адже без базових знань веб-технологій і азов інтернету, в мережі серйозно не заробити.

Як правило новачки, які вперше прийшли в інтернет за заробітком, уявляють собі цю роботу як щось незвичайне і навіть в якійсь мірі екзотичне. Але це абсолютно не так. Незрозуміле для новачків, само собою – є, але нічого екзотичного в інтернеті не присутній. Віртуальна робота, це звичайний, часом дуже нелегка праця, мало чим відрізняється від вашої трудової діяльності в реальному світі. І розмір отриманого прибутку буде прямо залежати від ступеня ваших знань і умінь. Різноманіття вибору видів робіт в інтернеті — вражає. Але — по суті, більшість з них – це всім відомі різновиди давним-давно використовуваних схем інтернет-роботи, таких як: реферальні системи, кіберсквоттерство, торгівля посиланнями, заробіток на партнерських програмах, фріланс і т. д. Але, все-схеми отримання прибутку побудовані на єдиних, непорушних законах ринку, тому слід розуміти смислову основу суті принципів заробітку в інтернеті, але спочатку давайте розберемося з термінами.
Як же зрозуміти це малозрозуміле і незрозуміле для новачка словосполучення «отримання прибутку в інтернеті»? Видурювання грошей у гіпотетичних веб-мільйонерів? Вибачте, але це не спосіб доходу, а стояння на паперті з простягнутою рукою. Або, може бути ви очікуєте легких і швидких способів збагачення? Смію вас розчарувати:

халяви в інтернеті не буває, як не буває ніде.

Не піддаючись на рекламні інтернет-провокації, насамперед зрозумійте наступне: суттю і основою будь-якого виду заробітку є або торгівля або виробництво, незалежно від того, які відносини пов’язують учасників ринку. І у віртуальному, і в реальному світі не існує інших варіантів отримання прибутку не підходять під ці визначення.

Наочним прикладом визначення багатогранності заробітків в інтернеті представлю вам такий нематеріальний спосіб діяльності як творчість: майстерність художника, письменника або стиліста. І немає сенсу задаватися питанням, представляє творчість товарну цінність сама по собі, оскільки питання демагогічну, а тому абсолютно абсурдний. Але, само собою зрозуміло, що готовий продукт інтелектуальної творчості, безумовно, є товар. І на ринку інтернету являє собою часом дуже навіть чималу цінність. І власник такого товару виступає в ринкових відносинах саме в ролі виробничника, будь це письменник, який створив бестселер або художник, який написав полотно.

Так що давайте реально підходити до визначень: або ви трудівник – найманий робітник, або трудівник-підприємець, або веб-фрілансер або веб — бізнесмен.

У першому випадку ви виконуєте роботу на замовлення, за що і отримуєте вашу винагороду.
У другому випадку ви присутні на ринку інтернету в якості власника власних веб-ресурсів і розмір вашого заробітку визначається розміром прибутку від вашої успішної комерційної діяльності. Але цей варіант заробітку завжди несе в собі певний ступінь ризикованості. Чи буде ваш товар затребуваний? Знайде він своїх покупців?
Найманий робітник в цьому плані нічим не ризикує, у нього є робота, значить є і дохід, але ось комерсант-власник практично завжди ризикує своїм бізнесом і як наслідок — своїми вкладеннями.

Як ви вже зрозуміли – ці два види робіт кардинально відрізняються один від одного і, до речі, звертаю вашу увагу на те, що вони абсолютно повторюють трудові відносини в реальному світі для двох пар категорій: «працівник — підприємець».

Тому, перш ніж приступити до роботи в інтернеті необхідно визначитися, в якій ролі ви будете брати участь в мережевій роботі: в якості веб-власника або в ролі найманого робітника – фрілансера.

А ким ви себе уявляєте і відчуваєте в інтернеті? Найманими робітниками чи бізнесменами?