Сюрприз: нову гру the good life від творця deadly premonition додадуть в xbox game pass прямо на старті

14

Компанія playism і геймдизайнер хидэтака swery65 суэхиро , відомий по випуску містичної дилогії deadly premonition , підтвердили, що детективна пригодницька гра the good life про кішок і собак зі старту буде доступна в подписочном сервісі xbox game pass . Прем’єра відбудеться 15 жовтня на playstation 4 , xbox one , nintendo switch і pc .

The good life – гра з непростою долею. Спершу суехіро вийшов з нею на краудфандінговий майданчик fig, проте необхідну для виробництва суму грошей зібрати не вдалося. Пізніше він переглянув ситуацію, знайшов нові джерела фінансування і зробив другу спробу заручитися матеріальною підтримкою аудиторії, на цей раз за допомогою kickstarter, де і отримав, нарешті, необхідні кошти.

Сюжет the good life розповідає про дівчину наомі хайвард, яку доля заносить в уявну ідеальної село рейні вудс. Однак у спробі дізнатися історію загадкового місця героїня незабаром натикається на його найнеймовірнішу таємницю – всі жителі містечка ночами перетворюються на кішок і собак. Тепер наомі, сама звертається в кішку, повинна докопатися до істини і пролити світло на всі секрети рейні вудс.