Tesla заклала фундамент нового підприємства з виробництва стаціонарних систем зберігання електроенергії

18

Очолювана ілоном маском (elon musk) компанія tesla намагається паралельно з випуском електромобілів розвивати енергетичний бізнес, але як неодноразово зазначав мільярдер, цьому поки значною мірою заважає обмеженість обсягів випуску акумуляторів. Це не заважає tesla розширювати виробничу базу, орієнтовану на випуск стаціонарних сховищ електроенергії — в каліфорнії закладено фундамент нового підприємства.

Джерело зображення: electrek

Як зазначає electrek, церемонія закладки фундаменту пройшла в латропі, розташованому в 83 км від фрімонта, штат каліфорнія, де у tesla організовано виробництво електромобілів. До цього випуск стаціонарних систем зберігання електроенергії був організований на підприємстві tesla в штаті невада. На новому підприємстві в латропі, фундамент якого був закладений в поточному місяці, будуть випускатися сховища megapack ємністю 3 мвт, що використовують акумулятори для зберігання електроенергії. Таке сховище володіє достатньою автономністю: крім акумуляторів, всередині знаходяться інвертори і система охолодження. Поставляється в форматі вантажного контейнера, воно зручно для перевезення і розміщення буквально «в чистому полі».

Раніше в латропі знаходилися склади tesla — з 2019 року компанія вже займала тут будівлю площею 81 тис.м2. Тепер до нього додасться ще одна будівля площею 47 тис.м2, а також можливість розширити займані площі ще на 93 тис. М2 за рахунок трьох нових будівель. У латропі проживає близько 23 тис. Людина, для цього міста підприємство tesla стає важливим проектом, спрямованим на подальший розвиток території.