Тести продуктивності marvel’s guardians of the galaxy з трасування променів і dlss

46

marvel’s guardians of the galaxy вийде на пк пізніше сьогодні – о 19: 00 мск, але деякі портали вже змогли зробити тести продуктивності гри блока nvidia. Для цих тестів використовувалися intel i9 9900k з 16 гб ddr4 на частоті 3600 мгц і nvidia rtx 3080, а також 64-розрядна версія windows 10 і драйвер geforce 496.13.

У marvel’s guardians of the galaxy є вбудований інструмент для тестування продуктивності.

Почнемо з dlss. Технологія масштабування nvidia неймовірна в цій грі. Вона не тільки покращує продуктивність, але і пропонує чудове згладжування. Це дійсно одна з кращих реалізацій dlss, і ми настійно рекомендуємо її використовувати. Більш того, eidos montreal включили налаштування підвищення різкості dlss, щоб пк-геймери могли її налаштувати.

Marvel’s guardians of the galaxy використовує трасування променів, щоб посилити відображення. І, як не дивно, в цій грі дуже багато відображають поверхонь. Таким чином, на відміну від інших ігор, існує помітна різниця в зображенні між растеризованою версією і версією з трасуванням променів.

Природно, трасування променів значно знижує продуктивність. На щастя, власники rtx можуть включити dlss. Включивши dlss на режим якість, можна отримати мінімум 52 кадри в секунду і в середньому 69 кадрів в секунду при дозволі 4k / максимальних налаштуваннях / трасуванні променів. Знизивши ефекти трасування променів на дуже високі (з ультра), можна отримати отримати постійну швидкість 60 кадрів в секунду.