[tgs 2021] sega анонсувала свою нову jrpg sin chronicle і показала геймплей

12

Сьогодні в рамках виставки tokyo game show 2021 компанія sega провела презентацію, на якій була анонсована нова jrpg sin chronicle для мобільних пристроїв. Керує розробкою джун мацунага, який відомий за chain chronicle, world chain та інші проекти.

Гра абсолютно точно є наступницею chain chronicle, але геймплей і історія абсолютно нові. Концепт полягає в тому, що долею героїв розпоряджаються гравці через різні рішення. Кожна глава, якої повинно вистачати на 10 годин геймплея, має свою кінцівку, в рамках якої необхідно зробити важливий вибір, і у вас буде лише один шанс.

Склад команди гравця також буде впливати на цей вибір і доступні опції. На старті вам запропонують вибрати одну з двох героїнь: сару або клое. Обидві дівчини озвучені юкі аой.

У грі використовується типова для jrpg покрокова бойова система, а більша частина музики написана кевіном пенкіним, якого ви можете знати з музики для “зробленого в безодні”. Попередня реєстрація для геймерів з японії вже доступна, а реліз гри відбудеться 15 грудня поточного року. Інформація про вихід jrpg за межами японії поки не повідомляється.