The sonic 30th anniversary symphony вийшла на apple music і itunes

21

Хороші новини для шанувальників музики з відеоігор, які люблять 8-бітові мелодії з класичним ухилом-альбом sonic 30th anniversary symphony від filmharmonic вже зараз можна слухати в потоковому режимі на apple music і itunes.

Хоча поки немає ніяких ознак того, що легендарні треки потраплять на інші платформи потокового мовлення, менеджер соника з соціальних мереж каже: “сподіваюся, вони скоро з’являться і на інших сервісах”.

Треки взяті з безлічі ігор про соника, а не тільки з оригінальних платформерів, завдяки яким синій їжачок став таким відомим. Ви навіть можете спробувати перед покупкою (або прослухати, залежно від використовуваної платформи) завдяки функції попереднього перегляду на itunes. Автори треків-tomoya ohtani band, crush 40, sonic adventure music experience і, звичайно ж, сам їжачок соник.

Якщо вам цікаво, чи з’явиться коли-небудь фізична версія, то ви не самотні: менеджер з соціальних мереж кеті сказала, що “надія на це є”, але попросила шанувальників набратися терпіння, так як “це може зайняти деякий час, оскільки фізичні носії вимагають більше часу на організацію”.