Thermaltake представляє новий кулер toughfan 12/14 білого кольору

21

Thermaltake, провідний бренд преміум-класу для пк, представляє новий кулер високого статичного тиску toughfan 12/14 в білому кольорі.

Як і всі продукти серії toughfan, кулер toughfan 12/14 white edition гарантує безшумне охолодження, видатну стабільність і тривалий термін служби. Toughfan 12/14 white оснащений вентилятором з високим статичним тиском і шім-управлінням, що дозволяє вентилятору працювати з максимальною робочою швидкістю до 2000 об / хв при збереженні низького рівня звукового шуму всього 22,3 дб-а.

Центральна частина маточини двигуна toughfan 12/14 виготовлена з повністю сталевого і мідного корпусу, який підсилює вал, що може допомогти підвищити стабільність і довговічність, а також знизити рівень шуму під час роботи вентилятора. Антивібраційні гумові прокладки, прикріплені до кутів, також допомагають гасити вібрацію і захищати вентилятор і корпус.

Чарівний зовнішній вигляд toughfan 12/14 white – це родзинка, якої не можна знехтувати. Установка вентиляторів білого кольору – це як останній штрих в збірці вашого пк. Лопаті вентилятора виготовлені з рідкокристалічних полімерів (жкп), що володіють високою міцністю на розтяг. Їх низький коефіцієнт теплового розширення може знизити вібрацію вентилятора при повному навантаженні. Лопаті вентилятора white edition мають світло-сірий колір з перламутровим відблиском, що робить їх елегантними і дуже красивими для повністю білого корпусу.