[ti10] друга серія матчів групи ” a ” – три лідери групи і дуже невдалий день для alliance

14

перший ігровий день – ще не показник вашого скілла. Однак це все ще результат, і досить серйозний-групова стадія буде йти всього чотири дні, і перемоги або поразки навіть в перший день, вирішують дуже багато.

Як завжди-ми розповімо вам про найцікавіше з того, що пройшло в останніх чотирьох матчах, якщо ви їх пропустили:

  1. virtus pro дуже легко справляються з alliance, продовжую для шведського клубу низку поразок. Дві гри по 30 хвилин і російський колектив продовжує красуватися на верхніх місцях турнірної таблиці.
  2. хоча і не без праці, особливо в першій карті, og змогли перемогти thunder predator, для яких це був перший матч на турнірі. Як завжди-морф і шейкер працюють відмінно, інша справа техніки і виконання.
  3. team undying, незважаючи на поразку в першій карті, змогли перемогти на другій і перевести серію в нічию. Помилок було багато від обох команд, але ця спектра з 20/0/21 просто звір.
  4. як би це сумно не звучало, але ще одним “невдахою” першого ігрового дня, поки що, вважається команда т1. Незважаючи на хороше виконання по ходу dpc-сезону, команда програла матч evil geniuses. Ще одна легка серія в скарбничку arteezy…

The international 2021 проходить з 7 по 17 жовтня в бухаресті, румунія. 18 команд розігрують призовий фонд у розмірі $40,018,195, що є найбільшою сумою у всьому світовому кіберспорті. Групова стадія турніру проходить в готелі radisson blu, а стадія плей-офф буде проходити на національному стадіоні бухареста, який відомий своїми футбольними матчами.