Top 10 кращих Torrent сайти

419

Сьогодні Існують тисячі торрент-сайтів в Інтернеті. Середній користувач не знаєте, який торрент сайтів можна довіряти, коли мова заходить про віруси т. д. Тому я склав список з найкращих торрент сайтах так будь-хто може легко знайти надійну і достовірну торрент-сайт у використанні. Якщо у Вас є улюблений торрент-сайтів свій власний, ви можете поділитися ними у коментарях.


1. ThePirateBay.org — Це
самий популярний торрент-сайт в Інтернеті сьогодні. Він хостів більш 1.3 million селеві потоки. Він також має приємний і простий дизайн з неинтрузивного оголошення на бік. Пошук об’єкті працює дуже добре, а що робить пошук конкретних файлів простіше. Існують різні категорії, починаючи від фільмів, програми, ігри, картинки, аніме і т. д. Ви також можете проглянути TOP 100 селеві потоки від кожної з цих категорій, щоб знайти найкращий селеві потоки є.

2.Mininova Mininova спочатку вступила в дію після закінчення SuprNova. Mininova, можливо, другий кращих торрент-сайт в Інтернеті прямо зараз. Вона є індексування 800000 потоки в середньому 3000 селеві потоки додаються кожен день. Він не буде індексувати дорослих селеві потоки, як це сім’ї сайті. Я дуже рекомендую її як вона є одним з кращих торрент майданчики.

3.Demonoid — це підлозі приватний трекер, як він періодично відкриває реєстрацію. Нинішні члени завжди можуть запросити нових користувачів, але demonoid має сувору політику щодо цього. Члени несуть відповідальність за користувачами, що вони запрошують, так що якщо хтось пропонує, хто leeching 24 години, а потім обидва будуть страждати від наслідків. Це забезпечує приємний і здоровий скачування досвідом між користувачами. Якщо ви можете отримати хто-небудь запросити Вас на demonoid, то я дуже рекомендую його.

4.Isohunt — Isohunt в основному торрент пошукова система, яка роду результати з максимальною однолітками так що користувачі можуть швидко шукати і завантажувати свої файли. Ймовірно, це кращий торрент пошукової системи прямо зараз знайти серед 1.4 million потоки з більш ніж 4oo торрент-сайтів. Якщо вам потрібно швидко знайти торрент то пошук по isohunt може принести найкращі результати.

5.BTJunkie — Btjunkie також великий торрент пошуку. Він індексує більше 1.5 million потоки як приватних, так і державних trackers. Він також є джерелом великої, щоб знайти необхідні файли з-за своїх величезних торрентах даних. Він також має плагін для Firefox швидкий пошук прямо з вікна браузера.

6.Torrentz — Torrentz є ще одним торрент пошукова система з дуже Унікальність можливість пошуку файлів між потоками всередині себе. Він також не показує результатів, які 0 насіння.

Читайте також:

Російські торрент трекери — Top 10

7.Meganova — Meganova також абсолютно величезних торрентах індексації сайту млн. селеві потоки. Це один з кращих торрент сайт сьогодні.

8.Bittorent — Сайт оригінальних творець Bittorent, Брем Коен. Bittorent тільки індекси правової потоки Є сенс не повна гра, тільки демо. Те ж саме стосується фільмів, програм і т. д.

9.Sumotorrent — Sumotorrent є швидко зростаючої торрент-сайт з більш ніж 2.5 million селеві потоки і більше тисячі поповнюється щодня.

10.TorrentBox — Ще один хороший торрент-сайта. Один з кращих торрент майданчики сьогодні. Дайте їм спробувати, якщо жодна з перерахованих вище торрент сайтів задовольнити ваші вимоги.

upd:

1. torrents.ru (торрентс, т. ру, т. сру)

Найбільший торрент трекер рунета, по праву вважається національним. Кількість зареєстрованих користувачів більше трьох мільйонів. Тут можна знайти практично все! Добре оформлені торренти, завжди свіжі релізи. На жаль, популярність має і негативні сторони, все більша кількість правовласників точать зуб на цей сайт, в наслідок чого адмінам доводиться прибирати деякі роздачі. Співпрацює з копирастами.

2free-torrents.org

Трекер на основі форуму, спочатку замислювався як джерело свіжих ігрових новинок, закритих на torrents.ru. За минулий 2008 рік набрав особливу популярність серед торрентоводов. На трекері викладається все, що заборонено на інших ресурсах: ігри 1С, консольні ігри, свіжі фільми, бізнес-програми, дистрибутиви ОС і багато іншого. На жаль, іноді трекер буває перевантажений і не працює.

3.tfile.ru

Великий трекер на основі форуму. Схожий на torrents.ru, але не такий перевантажений. Співпрацює з копирастами.

4.tapochek.net (капці)

Дебютант рейтингу! Основний напрямок — гри для ПК і консолей, також на трекері є інші розділи. Трекер молодий і перспективний, управляється командою досвідчених адміністраторів і аплодеров. Якщо свої релізи фільмів та ігрових новинок. Трекер можна назвати альтернативою ФТО.

5.kinozal.tv

Досить великий трекер, присвячений кіно. Співпрацює з копирастами.

6.uniongang.ru (електричка)

Релизерский трекер груп ELEKTRI4KA і KINODOME. Більшість новинок кіно з’являється в першу чергу саме на ньому, а потім вже розходиться з іншим трекерам. Має хорошу команду релизеров. На жаль, відкрита реєстрація закрита, але на трекері можна дізнаватися про вихід ріпів свіжих фільмів.

7.lostfilm.tv

«Серіальний» трекер, прем’єри кожен день. Свіжі релізи тільки в професійній озвучці. HDTV.

8.nnm-club.ru

Перспективний і досить великий трекер від порталу nnm.ru. Співпрацює з копирастами.

9. megashara.com

Великі трекер, є майже все: новинки кіно, музика, ігри і т. д.

10.novafilm.tv

Кращі серіали з російським перекладом.

Читайте також:

Російські торрент трекери — Top 10