Топові блогери — хто вони?

238

Вірно цікаве питання? Постійно в мережі можна наткнутися на таке питання. Так само можна відшукати багато постів, де різні блогери розкажуть вам хто ці люди, мило дадуть вам посилання на їх блоги і ще сотню іншу в самому пості повторять, що ці люди топові блогери. Але от не завдання, ні в одному такому пості, ви жодного разу не прочитаєте, чому саме ці люди є топовими. Швидше за все автори даних постів, писали свої рядки під впливом загальної думки. Люди кажуть, що топ, значить топ.

У кожній ніші, є свої лідери і ті які прагнуть наблизиться до них. Раз, один з напрямків мого блогу, це SEO, то і говорити ми будемо про тих хто в цій ніші.

Ось вам відразу питання і не думайте довго, а відразу назвіть імена 3-х топових блогерів на ваш погляд. Димок, Шакін, Терехов? Вірно? Якщо і ні, то хоча б двоє з перерахованих мною імен, ви назвали. Так, ніхто не сперечається, коли я тільки прийшов у блогосферу і почав знайомитися з усіма, мені теж говорили, про цих людей. Я в блогосфері вже два роки, хтось з моїх читачів і тих хто зараз читає цей пост, може бути в блогосфері і ще більше і це постійно чує. Але от питання, що правда, за два роки не з’явилося жодного блогера, якого якби вас запитали, ви б не назвали топовим?

Виходить, що це вже навіть не обговорюється, що в SEO ніші є тільки 3-5 блогерів які топові, а інші десь у хвості. Тепер повернемося до самого питання яке я поставив вище, ви швидко відповіли хто топи. А тепер поясніть чому. Ось чому ви так вважаєте, що ці блогери топи? А в чому їх топовость? Домен їх блогу зареган давним давно, або може вони заробили те, що вам не під силу, а може їх пости на багато краще ніж пости інших блогерів.

Ось, знаєте, тільки без образ, але це чим то пахне «стадним інстинктом», всі так кажуть і я так буду думати і говорити. Адже, навіть якщо хтось з вас знає інших відмінних блогерів, які пишуть цікавий матеріал, з якими приємно спілкуватися, їх ні хто не назве топами. Адже це буде проти правил. А хто створив ці правила?

Правила, хоч вони і не голосні, створили ми самі, блогери. Звели собі «кумирів» про ознакою, у нього багато фоловерів у Twitter, у нього багато передплатників на блозі, його обличчя миготить на різних конференціях і його показували по інтернет телебаченню.Значить все, вирішено він топ!

Тільки рідко, можна почути, що деякі говорять, що ось цей той, чи інший вже не той. І пости на його блозі раніше були цікаві й корисні, а зараз тільки повна рекламна херня. І сказавши це, написавши, автора такого посту зацькують скрізь де можна, мовляв жовч і заздрість в ньому грає. Як так, адже вони топи, куди ти попер.

А адже жоден із нас не визнає, що є багато нових талановитих блогерів, які пишуть цікаво, але на жаль, він топом не буде ні коли, так як основна маса ні коли це не визнає, що є хтось того ж рівня як і їх «кумири». І навіть якщо про них будуть говорити, то ні коли до них не прийде приставка топ.

Дратує останнім часом, або читати, або чути всі ці теми про топових. Тільки вчора в Твіттері натрапив на таке питання про топах. Стрічка зарясніла, одними і темі ж іменами. А тут ще з ранку в асьці, друг пише:

«Роблю опитування, кого ти вважаєш топовим блогером»

При всій повазі до тебе Ленар, але я не буду відповідати. Чи знаєш, я скажу, Вася, Анатолій і Петро. Ти знаєш їх? А ось ці люди пишуть чудові пости, пости які мені особисто дуже придалися, пости з допомогою яких я знайшов клієнтів і роблю для них дизайн, пости які допомогли налаштувати мені мій блог, допомогли продати мій інфопродукт і заробити в інтернеті. Так ти їх знаєш? Як ти їх не знаєш? А їх ні хто не знає, адже вони не топи, але вони є!

Топи пишуть брєд останнім часом, але піпл хаває. Топи взагалі писати не будуть, але все одно вони ті хто є. А Вася, Анатолій і Петро, пишуть тихо в блозі, збирають постійну аудиторію, але на жаль не трясуть особою на конфах та інтернет тв дебатах. І з-за цього вони другий сорт і їх робота не придатний матеріал?

І буде новий конкурс, хоч з призом в 1$, та саме в один долар, вони його теж не отримають, так як це не за правилами. Та й хто взагалі ці люди, Вася, Анатолій і Петро?

Жовч? Та говоріть, що хочете, просто не вірю, що за два роки, так і не з’явилося нове покоління топових, а не з’явилось тільки з того, що ми не даємо цьому статися. Ми звикли цілувати чужу дупу, звикли робити як всі і повторювати за всіма, не маючи своєї думки! І при цьому забуваємо, про тих, хто дійсно гарний у своїй справі і хто може бути топом. Але ми цього ні коли не приймемо.

І на питання, хто для вас топ, так і будемо продовжувати твердити зомбовано одні й ті ж імена, адже іншого нам не дано. А от пояснити, чому вони топи, ми не зможемо. Та й взагалі саме слово топ-блогер, що це для вас, хто це і найголовніше чому?

Почніть вже говорити правду, хоча б самому собі.

[adsense]