Третій етап закритої» бети «babylon’s fall триватиме дві доби і запропонує обіцяні поліпшення геймплея і графіки

12

Видавництво square enix і студія-розробник platinumgames на сайті спільноти свого кооперативного фентезійного екшену babylon’s fall підвели підсумки другого етапу закритої» бети ” гри і анонсували терміни проведення третього.

Джерело зображень: square enix

Нагадаємо, друга фаза випробувань (європа) пройшла з 13 по 14 вересня не тільки на pc (steam), але і на ps4. Творці переважно перевіряли працездатність серверів в умовах збільшеного навантаження.

Platinumgames недооцінила приплив нових гравців — студія розраховувала, що з додаванням до списку цільових платформ ps4 аудиторія «бети» збільшиться вдвічі, а не втричі. Незважаючи на це, серйозних проблем виявлено не було.

Також platinumgames доповіла про внесені в babylon’s fall візуальні і геймплейні зміни, про які команду просили гравці ще за підсумками попереднього раунду тестування.

Зокрема, був поліпшений графічний фільтр, завдяки чому гра стала більш деталізованою. Крім того, автори переробили бойову систему, зробивши її більш стрімкою і чуйною (див.

Що стосується третьої фази, то вона пройде на pc, ps4 і ps5 з 15 по 17 листопада. Випробувати babylon’s fall можна буде протягом 48 годин. Розробники додадуть кроссплей, шість складних квестів і згадані поліпшення.

Babylon’s fall поки не має дати виходу і створюється для pc (steam), ps4 і ps5. Гравцям дістанеться роль вартових, які вплутуються в одіссею з подолання колосальної вавилонської вежі.