Цікаві факти про пластичної хірургії (5 фото)

246

Сьогодні послугами косметологів і пластичних хірургів користуються і жінки, і чоловіки, незадоволені своєю зовнішністю. Пропонуємо вам ознайомитися з цікавими фактами, пов’язаними з пластичною хірургією.


1

Треба зазначити, що першими до пластичних операцій почали вдаватися в Індії – приблизно 3 тисячі років до нашої ери. Але не стільки для краси, скільки для відновлення уражених у боях частин обличчя – вух, носів, підборідь.

В Італії отримала продовження і розвинулася сучасна косметологічна хірургія, її автором вважається Гаспар Таглиокози, який в 16 столітті відновлював особи своїх співвітчизників, які страждали через регулярні спалахів сифілісу.

2
Цікаві факти про пластичної хірургії (5 фото)

Одну з перших операцій з метою збільшити груди провели в 1895 році, хоча метою операції була не краса як така. Німецький хірург після операції з видалення молочної залози, відновив жінці груди, використовуючи доброякісну жирову пухлина зі спини пацієнтки. Ряд ЗМІ повідомляють, що вперше операцію по збільшенню грудей провів австрійський хірург Роберт Герсуни в 1890 році. В якості перших імплантатів використовували окружність з бджолиного воску, парафіну, губки із спиртовою рідиною. І тільки в 1960 році хірург з Х’юстона спробував для збільшення грудей пацієнтці силікон. Хоча і тут деякі джерела приписують першість американським хірургам Томасу Кроніна і Френку Гэроу.

3
Цікаві факти про пластичної хірургії (5 фото)
4
Цікаві факти про пластичної хірургії (5 фото)

Особа особою, турецькі косметологи пішли ще далі – вони нарощують вуса і бороду шляхом пересадки фолікул з більш волохатих частин тіла чоловіка на обличчя.

5
Цікаві факти про пластичної хірургії (5 фото)

В давнину на Русі визнавався недійсним шлюб, після укладення якого виявлялося, що наречена приховувала недоліки особи під косметикою.