Цікаві люди: BackSpark

299

[dc] [/dc]сьогодні у мене в гостях Вадим Курило, він же BackSpark. Вадима я знаю давно, ще з тих часів коли я прийшов у блогосферу і тільки почав вести свій блог. Постійно читаю цікаві блоги в Рунеті, я відвідав блог BackSpark і став його постійним читачам. Пам’ятаю навіть як то довгий час у мене на блозі висів з обміну його банер.

Вадим один з тих блогерів, які намагаються знайшовши свою нішу в інтернеті, як можна краще і зрозуміліше, а так само доступнішим писати про неї. На даний момент BackSpark зосередив свою увагу на всьому, що пов’язане із заробітком на AdSense і постійно пише про свої результати, експериментах, а так само проводить курси по заробітку на AdSense. Так само Вадим займається і MFA-сайтами які розкручує під буржунет. Ну і останнім часом, так само активно купує сайти.

Дане міні інтерв’ю для рубрики Цікаві люди, я давно вислав Вадиму, але поки він змінював дизайн на своєму блозі був не багато зайнятий, і лист з його відповідями тільки сьогодні прийшов мені на пошту. І я відразу ж публікую його для вас.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Привіт, мене звуть Вадим Курило, але в Мережі більше відомий як BackSpark. Веду блог backspark.net, розвиваю проект bigcorp.ru, а також активно займаюся MFA-сайтами під буржунет.

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).

На столі зазвичай ноут (HP ProBook 4525s), з усіма приналежностями (модем, роутер, мишка) і 1-2 блокнота, куди намагаюся записувати спонтанні ідеї і плани на майбутнє. Хоча найчастіше ще поруч кухоль чаю, тарілка з під бутербродів і безлад (не завжди творчий) Під корпусом компа лежить гвинт на 640 Гб, 4 Гб оперативки, 2 проц по 2,4 ГГц, відео Radeon HD 530v, 512 мб.

Интересные люди: BackSpark

3. Чому саме дана комплектація?

Так як в ігри не граю вже три роки, то особливих вимог до відео-карті і процесору не було, зате хотілося ноут саме з матовим екраном і алюмінієвим корпусом, плюс дивився на оперативку і час роботи від акумулятора.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

Браузер — Хром — швидкий і без зайвих кнопочок на барі, але коли заходжу в Sape або починаю аналізувати видачу, то відкриваю ФФ, на якому стоять плагін Вінка, RDS бар, SeoQuake.
HTML редактор — PDS editor — простий, безкоштовний, з підсвічуванням синтаксису і пр.
Текстових редакторів на ноут немає взагалі (якщо не вважати «Блокнот» і WordPad), ніякого MS Word, MS Excel, всі документи у мене в Google Docs, що особливо зручно, якщо працюєш на декількох комп’ютерах і необхідно постійна синхронізація. Для синхронізації файлів використовую dropbox.
FTP клієнт FileZilla
Про Photoshop і Калькулятор, думаю, не варто писати.

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Краще не допомагають, вони просто роблять її. Без всяких надмірностей і наворотів.

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Останні пару місяців активно проводжу навчання з будівництва MFA в буржунете. Детальніше почитати про курси, а також записатися на них можна тут. Крім того на постійній основі купую хороші сайти

Ну, що ж, спасибі Вадиму за короткий розповіді про себе . А вам шановні читачі блогу Все про всіх, я нагадую, що ви можете опинитися в рубриці Цікаві люди. Все, що для цього вам треба, це прочитати вимога до участі у цієї рубрики на цій сторінці та надіслати мені листа з адресою вашого блогу. І якщо ваш блог буде цікавий моїм читачам, то я обов’язково зв’яжуся з вами.