Цікаві люди: Devaka

288

Давно рубрика Цікаві люди не оновлювалася. Не те, що б я її закинув, зовсім не так. Просто я розіслав три запрошення в цю рубрику різних блогерам і чекав поки ті дадуть відповідь. Один відпав відразу, він видно тільки годувати обіцянками може, дуже сподіваюся, що він так само не ставитися до своїх клієнтів яких він запевняє у нього багато. Ну та бог з ним.

Я чекав якщо чесно відповіді від іншої людини, саме того, кого як написали про нього один раз сам Яндекс боїться. А коли він починає проводити експерименти, то серце Яндекса перестає битися на це час. Дізналися хто це?

Все вірно сьогодні в моїй рубриці Цікаві люди Сергій Кокшаров ака Devaka. Ох я довго чекав його відповідей. А тут ще випали різні конференції та інше куди Сергій їздив. Але я чесно чекав, зрідка нагадуючи Сергію про відповіді. І сьогодні нарешті отримав від нього відповіді.

Ну, що ж, Сергій Кокшаров ака Devaka і його відповіді.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Мене звуть Сергій, багато хто називають Devaka. Веду блог devaka.ru є головним редактором українського порталу про просування та оптимізації сайтів optimization.com.ua, створеного компанією Promodo. Фрілансер, основна професійна діяльність: оптимізація сайтів, верстка, веб-розробка, копірайтинг та редакція статей. За спеціальністю інженер-системотехнік.

Довгий час жив у Севастополі, там же починав вести блог, як одружився — переїхав у Дніпропетровськ. Останнім часом часто відвідую різні заходи, пов’язані з інтернет-маркетингом і пошуковою оптимізацією, знайомлюся і спілкуюся з цікавими людьми.

Деякі з цікавих проектів, розроблених на допомогу людям:

  • http://seodic.ru/ — SEO Словник, який постійно поповнюється новими термінами,
  • http://www.seochecklist.ru/ Контрольний список (чекліст) для оптимізатора сайту,
  • http://marqueetool.net/ — Інструмент виділення областей на зображеннях.

Крім онлайн-діяльності, вивчаємо з дружиною філософію синтезу, любимо лазню і спілкування з друзями.

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).

Робочий стіл виглядає приблизно так (див. фото) ?? багато паперів з записами, гаджетів і проводів.

Devaka рабочий стол

Комп’ютер це звичайний ноутбук Impression 128 з підключеним другим монітором для зручності роботи. В якості операційної системи використовую Ubuntu. Також користуюся планшетом iPad, більше в поїздках і для комунікації в соцмережах.

3. Чому саме дана комплектація?

Impression мені сподобався через зручних клавіш на клавіатурі і досить хороших технічних характеристик, а також прийнятний для мене розмір діагоналі монітора — 12.1 дюйма. Брав для роботи, щоб можна було легко переїжджати з місця на місце (раніше часто їздив у різні міста). Зараз частіше беру планшет, в поїздках використовувати його зручніше, ніж ноутбук. iPad виграв в конкурсі seopult-експерт в кінці 2010 року, дуже зручна штука, незабаром купимо дружині другу версію ??

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

Як вже описав вище, використовую Ubuntu, тому що це зручно, безкоштовно і без вірусів. З програмного забезпечення найчастіше використовую Firefox, Thunderbird, gedit.

Також в роботі мені допомагають Shutter для створення скріншотів, Eclipse для програмування, LibreOffice для написання звітів клієнтам, Shotwell для зберігання фотографій, gimp для їх редагування, ну і решта дрібниці.

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Це стандартні інструменти, вони створені для допомоги в роботі ??

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Для хорошої SEO компанії, мета якої — розвиток галузі, запрошую розміститися в каталозі seo-компаній http://devaka.ru/companies/ ознайомившись перед цим з умовами розміщення.

Для тих, хто просуває свої ресурси хорошими статтями (по темі інтернет-маркетингу та SEO), можу запропонувати допомогу у безкоштовному розміщенні цих статей на блозі devaka.ru та порталі optimization.com.ua.

Також проводжу аудит сайтів на предмет їх оптимізації, за результатами якого власник отримує ряд рекомендацій щодо його поліпшення. У разі потреби аудиту або інших консалтингових послуг — звертайтеся!