Цікаві люди: Келін

294

[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/12/21/calinoff/]
Сьогодні в рубриці «Цікаві люди» Келін. Йому 27 років, займається проект-менеджментом у сфері веб-розробок. А так само у вільний час пише на своєму блозі статті в яких обмінюється досвідом у сфері фріланса, блогінгу, заробітку в Інтернеті і новинки всесвітньої павутини.

Кэлину були задані 6 запитань, на які він відповів і відкрив «таємницю» свого робочого місця, а так само програм, якими користується при веденні своїх проектів.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Звати мене Келін. Власне, так я завжди в принципі і представляюся. Основною моєю роботою є проект менеджмент у сфері веб-розробок. Тобто, керую командою фахівців-фрілансерів і контролюю розробку веб-проектів на замовлення. З недавніх пір, взявся за ведення блогу, який так і назвав «Кэлинов блог». Так би мовити, вирішив урізноманітнити життя. Виявилося вельми цікавим заняттям. Навіть конкурс серед блогерів виграв. В основному пишу про фрілансі, блогінг, просування блогу і SEO. Намагаюся писати саме про те, що сам на ділі зазнав або випробував.

Нещодавно, взявся з партнером за проект, орієнтований на аудиторію буржунете. Сайт присвячений шпалер для робочого столу. Дуже цікаво, що з цього вийде. Думаю, і далі робити свої невеликі проекти СДЛ.

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).


У мене стаціонарний ПК. До ноутбуком зовсім не звик. І навіть не знаю, якщо звикну коли-небудь. Хоча, є думка взяти НЕТБУК, поза домом — зручно.

Процесор AMD Athlon Dual Core 5000+. Жорсткий диск на 240 гигов. Широкоформатний монітор, на 19. Принтер від Samsung. Scanner від Cannon.

3. Чому саме дана комплектація?

Я за продуктивність і оперативність. Часто запускаю одночасно кілька додатків. Тому, потребую хорошою «машині», для продуктивної роботи. Комп’ютер брав пару років тому. І він до сих пір, працює досить швидко на Windows 7.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

Як я вже говорив, працюю на Windows7.
Програми, якими я користуюся найчастіше:

  • Звичайно ж, Браузер Firefox, бо як на нього можна знайти безліч хороших addon-ів.
  • З обов’язку служби, для спілкування з клієнтами, використовуючи найбільш відомі месенджери (Skype, ICQ, Windows Messenger, Yahoo). Завжди онлайн.
  • AIMP – деколи слухаю музику.
  • Photoshop – доводиться працювати з картинками.
  • AkelPad — відмінна альтернатива Блокнот
  • Microsoft Office – природно, для блогінгу і не тільки.
  • ACDSee Pro
  • Jing від TechSmith
  • Utorrent – часто качаю і активно роздаю до речі.
  • Teamviewer

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Як я вже писав вище, Браузер Firefox корисний своїми плагінами, такими як Firebug або Download helper. Месенджери — для більш ефективного спілкування з клієнтами. Особливо Skype.

AIMP – часом розслаблює розум. Photshop і ACDsee — дуже добре допомагають і прискорюють процес обробки і редагування зображень. Jing – для роботи зі скріншотами, дуже корисна річ. Про неї я буду писати мій наступний пост в блозі до речі, точніше записувати відео огляд. Teamviewer, частенько рятує від необхідності пояснювати на пальцях те, що я бачу в своєму моніторі. Клієнтам часто пояснюю, або ж навпаки.

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Наша компанія Zamzamlab займається web-розробками, якими я керую. Портфоліо на редизайні, але скоро можна буде побачити нову версію з усіма роботами. В цілому, робимо будь-які проекти. Якісно, використовуючи вірні технології.