Цікаві люди: MasterX

274

Продовжую серію публікацій для рубрики «Цікаві люди» і сьогодні на 6 запитань відповів Дмитро він же MasterX. Питання Дімі я відіслав одразу ж після відкриття рубрики так само як і іншим і він один з перших надіслав свої відповіді.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Звуть Дмитром, мій блог bablorub.blogspot.com мій твіттер twitter.com/bablorub. Мої проекти: bablorub.ru (Клуб Баблорубов), store-x.ru (Софт для Вебмайстрів), ounce.su (Журнал Тройська Унція), be2me.ru (Біржа наскрізних посилань), kazapa.ru (Біржа швидких вічних посилань), schoolbablo.blogspot.com (Школа баблорубов). Це те, що відноситься до мережевих проектів. У звичайному житті у мене веб-студія, а також на пару з дружиною турфірма і прокат. Напевно, щось забув, але я взагалі останнім часом розсіяний.

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).Комп’ютер HP (процесор Intel Quad, 6Гб ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті, гвинт 1Тб, відео 1Гб), монітор HP 25 дюймів з пультом і HDMI, клава, мишка, графічний планшет, скайпфон, колонки. Але на ділі техніка особливо не важлива, просто зараз можу собі дозволити таку станцію. Для роботи мені достатньо більш скромних параметрів.

3. Чому саме дана комплектація?

Я досить довго працював на старенькій машині, яку змінив після пам’ятного знайомства з відділом До на брендовий і ліцензійний НР. З ним пропрацював близько трьох років і поміняв на більш крутий НР, коли вирішив, що можу собі дозволити потужну іграшку. На роботі це не позначається, в ігри я не граю, особливого приросту швидкості не відчуваю. Довгий час свыкался з роботою в Win7 — зараз звик і система здається зручніше ХР.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

Все, що потрібно для роботи — це кілька браузерів, поштова програма і месенджери. Так що на моїй системі досить стандартний набір: ослик, лисиця і хром. В якості пошти трудиться фандерберд, ще стоять аська і скайп. Роль захисника виконує каспер. Два робочих інструменту: ноутпад++ і тотал командер.

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Краще вони не допомагають її робити. Вони її просто роблять, так як альтернативи немає. Свого часу я частково компенсую з допомогою плагінів і невеликих прикладних програм. А ще у мене є секретар, щоб робити ту роботу, яку я робити не хочу чи не встигаю.

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Ох! Як приємно.) Приходьте у Клуб, купуйте софт, пишіть в Унцію, заробляйте в Be2Me і Kazapa або, наборот, розміщуйте свої проекти там же. Якщо ви нічого не знаєте про сео — приходьте в Школу. Або якщо вам нічого з цього не цікаво, то просто читайте мій блог. Там для кожного є по трохи свого.