Цікаві люди: Наташа Конюшина

263

Черговий пост з рубрики «Цікаві люди» представляє вам автора блогу DesigNonstop. Це блог про веб-дизайні. Все саме цікаве і потрібне про веб-дизайні без зупинки! Тут зібрана інформація, яка буде цікава як професійним веб-дизайнерам і фрілансерам, так і просто креативним і творчим людям. Ті ж, хто робить перші кроки в дизайн індустрії, так само зможуть знайти для себе багато корисного.

І так переходить до відповідей Наташі, на мої запитання.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?
Всім привіт! Мене звуть Наташа. Скоро вже рік, як я з задоволенням веду блог про веб-дизайні DesigNonstop. Там можна почитати статті про основи веб-дизайну, дизайнерські поради новачкам, уроки по фотошопу, подивитися збірки красивих сайтів. А також є можливість завантажити іконки, кисті, текстури і шрифти.

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).

Звикла працювати на ноутбуці. Спочатку у мене був маленький, але важкий IBM 13″, потім був Samsung 15″. Зараз у мене Samsung 17″. 2 гігабайти пам’яті, 150 гб вінчестер, процесор Intel. Плюс планшет Wacom Bamboo.

3. Чому саме дана комплектація?

Раніше доводилося багато їздити, тому потрібен був портативний комп’ютер з максимально великим екраном. Зупинилася на цьому ноутбуці. Одночасно багато програм я не включаю, наворочені іграшки не граю, тому мега потужність і мега продуктивність ноутбука мене особливо не цікавила.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

ОС Windows XP — знесла Висту і встановила більш зручну для мене операційку
Браузер Chrome — нещодавно відмовилася від IE на користь швидкодії Хрому
Photoshop CS2 — для дизайну вистачає базової комплектації цієї версії
Блокнот Notepad — для верстки
Excel і Word — для обробки даних і текстів
Ну і по дрібниці — скриншотеры, переіменователі, оптимізатори.

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Кожна програма виконує свою локальну функцію. В принципі, будь-яку ручну однотипну операцію можна автоматизувати. Наприклад, мене завжди виручає пакетна обробка в фотошопі. Якщо знаєш, як грамотно користуватися програмами, то вони значно економлять час.

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Як сказав один з попередніх гостей цієї рубрики, можу дати який-небудь ділову пораду по дизайну. І тільки якщо це комусь дійсно потрібно. ??