Цікаві люди: seoded

351

Сьогодні в рубриці «Цікаві люди», відповідає на запитання Олексій Востров, він же Seoded. Людина яка не займається комерційним SEO і як говорить сам автор:» НЕ СТВОРЮЮ, НЕ РОЗКРУЧУЮ і НЕ ПРОСУВАЮ сайти за гроші».

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Доброго дня!
Мене звуть Олексій Востров. Він же Seoded.
Починав свій шлях в Інтернеті два роки тому в якості копірайтера. Потім вирішив створити свій сайт і після цього захопився SEO коротко про це тут писав. Через якийсь час вирішив, що непогано б було це захоплення направити на власне збагачення ?? Перебравши кілька напрямків зупинився на партнерських програмах (не SMS та інше лохотроні, а нормальних «білих» партнерках типу інтернет магазинів). З тих пір жодного разу не пошкодував про зроблений вибір.

Основними інструментами для роботи з партнерками (вони ж і основні проекти) це блог http://seoded.blogspot.com/ , сайт http://www.seoded.ru/ і, останнім часом, ще Твіттер http://twitter.com/seoded з щоденником в ЖЖ http://vostroff.livejournal.com/ Прошу підписуватись, фолловіть і додаватися в друзі ??

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).

Мій основний комп’ютер працює на 4-х ядерний Intel з 4 Гб пам’яті і жорстким диском на 1 Тб. Плюс є ще і зовнішній на 500 Гб (замість флешки). Купувався цей комп’ютер з розрахунком на продуктивність (люблю запустити всі програми відразу і перемикатися між ними). Замовив до нього нещодавно «рисовалку»-планшет (просто хочеться) і зовнішній тюнер (старий вже старий ?? ).

Є ще ноутбук. Купувався в подарунок доньці, але користуюся ним в основному я ?? Його характеристики є за посиланням (нічого фильдеперсового, звичайна робоча машина).

3. Чому саме дана комплектація?

Як я вже сказав, купувався цей комп’ютер з розрахунком на продуктивність, люблю запустити всі програми відразу, і переключатися між ними.
Особливо хочу додати, що я відданий шанувальник Intel і AMD не переношу на дух.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

Програм у постійному користуванні не дуже багато.

1. Total Commander;
2. EmEditor;
3. XnView;
4. Dreamweaver;
5. Opera з SEObar;
6. Semagic;
7. Yoono.

Це з тих, які щодня і найбільш часто.

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Навіщо ці програми, як і чим вони допомагають у роботі, думаю, відомо будь-якій нормальній користувачеві Інтернету і ПК.

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Послуг ніяких не надаю. Хіба що рада якою можу дати. І якщо це дійсно людині потрібно ??