Цікаві люди: twtt_ru

296

Сьогодні в рубриці “Цікаві люди” Євген, багатьом відомий під ніком twtt_ru. Євген погодився відповісти на всі питання і дав на них вичерпні відповіді.

Давайте перейдемо відразу до справи.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Привіт, Кирило, дякую, що запросив в рубрику “Цікаві люди”. Вітаю всіх. Не буду нікого вантажити великим розповіддю про себе, все коротко, але більше, ніж 140 символів.

Мене звати Євген, родом я з міста Рибінська. Скоро мені буде 23 роки, нещодавно отримав червоний диплом в Рыбинской академії і не пішов в армію. Зараз займаюся просуванням сайтів, працюю в місцевій Інтернет-студії “Рибне місце”. Веду кілька своїх проектів (Блозі “Твій Твіттер” та Путівник “Рибінськ”). Коротко?

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).

Спеціально для Кирила і читачів, я зробив циліндричну панораму свого робочого місця (дома) у флеш. 3D-шники не лайтеся, вирізав свідомо частину панорами, де всякі особисті речі, вийшло, але “так собі”.

Подивитися мій робочий стіл в обсязі флеш важить близько 5 метрів, так що трохи зачекайте).

Я користуюся стаціонарним компом вдома і на роботі (характеристики немає сенсу розписувати, все стандартно, без надмірностей), також маю нетбук MSI Wind 120 і недавно купив Гуглфон – Sony Ericsson X8 на Android.

Також не можу обійтися без фотоапарата, знімаю на Canon SX110, правда вже не вистачає, потрібно збирати на зеркалку.

3. Чому саме дана комплектація?
Та чорт його знає, в чому все залежить від грошей і завдань, які стоять переді мною. Не вважаю себе супер гиком, але люблю пробувати все нове. Радий був би спробувати і “яблучні” штуковини, але коштують вони непорядно, а зараз інші прерогативи.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

Я не схильний якимось особливим збочень, типу Linux. На стаціонарних ящиках – Windows 7 на нетбуці – Windows XP і Ubuntu (поставив просто подивитися – круто, але час, час), на SE X8 – система Android. Можливо, Linux в чомусь зручніше, але життя таке швидкоплинне, що вибирати доводиться те, що більш доступно і гнучко. В основному використовую комп для роботи.

Програми, які мені до душі:

Браузери – FireFox – для роботи, Google Chrome для особистого серфінгу
Зв’язок – Gmail, ICQ (Qip Infinium) і Twitter (веб версія, Hootsuite.com для компа і TwiDroid для X8)
Незамінний софт – Photoshop, Dreamweaver, Notepad ++, Windows Live Writer, Nod 32, Webmoney, Filezilа, Camtasia Studio, uTorrent, MS Office
Twitter пустощі – Twidium, Tweet Adder 3, Tweet Attacks
Seo – Site Auditor, Generating the Web, Yazzle, Плагін Вінка для Sape (спасибі йому!), Словоеб і словодер (від Люстика, теж спасибі, подивитися б його Key Collector), ну і ще дещо. Користуюся біржами Sape, Miralinks, Gogetlinks, Rotapost (ну, стандартний набір).

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Без цього софта просто неможливо уявити мою діяльність. Якщо все робити на коліні, то можна спокійно йти і відразу звільнятися або лягати в труну. В просуванні сайтів автоматизація просто не замінима в економії часу: перевірити позиції, відфільтрувати посилання, перевірити їх на індекс пс і т. д. – руками 10-15 проектів за день просто неможливо встигнути.

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Часу на все задумане не вистачає, але крутиться в голові багато ідей. Можливо, скоро буде запущений мною і ще однією людиною цікавий сервіс по реалізації деяких послуг (поки секрет). Seo гуру себе не вважаю, мега тим не знаю, але відрізняюся стабільною роботою в просуванні сайтів, слідкую за змінами у роботі алгоритмів ранжирування, досягаю поставлених цілей.

1. Через фірму можемо укласти з вами договір на просування, створення сайтів (дешево).
2. Ви можете замовити у мене статтю/постової/банер на блозі “Твій Твіттер”, домовимося про ціну.
3. Ви можете придбати програму Twidium для массфолловинга зі знижкою в 150 рублів (все офіційно) – вона коштує 900 руб, я продаю за 750 руб.
4. Якщо ви хочете розкрутити/доручити обслуговування вашого Тві-аккаунта, думаю, можна домовиться.

Контакти icq 463643, twitter – @twtt_ru, пошта – [email protected] – Євген Багать. Ще раз спасибі Кирилу, за подібну можливість.

Напуття всім – бережіть здоров’я!