Цікаві люди:Wa7Sa34CX

287

Сьогодні в рубрику Цікаві люди потрапив до мене один цікавий блогер. В мережі, а так само в Твіттері іменує себе як Wa7Sa34CX. Блогер скуповує сайти і блоги пачками, а потім в кінці кожного місяця публікує финстрипы. Wa7Sa34CX постійно лає себе, що зовсім обледащів і нічого не заробляє. Вічно незадоволений своїм доходом, що підкріплює постійно міцним нецензурним словом.

Але! Wa7Sa34CX дуже приємний у спілкуванні блогер. Ніколи не задирає носа до верху як це роблю багато інших. Із задоволенням погодився взяти участь в моїй рубриці, а так само потім ще і вибачався за те, що затримав відповіді так як зовсім нещодавно відсвяткував своє день народження. Як то в твіттері бачив його повідомлення, де запитували, що означає Wa7Sa34CX, відповідь була суперским, типу я не знав яке ім’я придумати для блогу, з цього натиснув на різні кнопки на клавіатурі і в мене вийшло Wa7Sa34CX.

І так зустрічайте, сьогодні у мене в гостя Олександр Прокудін він же Alex Pro він же Wa7Sa34CX.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Мене звуть Олександр Прокудін aka Alex Pro і я наркоман. Я безнадійно хворий залежністю від Інтернету. День, проведений без Інтернету прожитий даремно. Я живу у віртуальному просторі, дихаю віртуальним повітрям і… заробляю гроші! Я веб-розробник, блогер, мандрівник, ідеолог, экпериментатор, гуморист, мрійник, егоцентрист, син, брат і батько всього сущого на Землі. Я ще не створив нічого, ніж хотілося б похвалитися, але зате я вмію продавати посилання як ніхто інший. Посилання — це мій хліб. А всі сайти я роблю тільки з однією метою — продати якомога більше посилань з них. Ось така я жадібна до грошей скотина.

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).

Я не сиджу на одному місці постійно. Мій робочий стіл може бути всюди, де є Інтернет: за столиком в кафе, на вуличній лавці, в космосі, в селі у дідуся і т. п. Моя робоча кінь — це старий добрий Lenovo 3000 G530, проц: Пентюх дуал коре T4200 2GHz + 2GHz, пам’ять 4 гіга і сьома вінда на борту, коробочну версію якої, ви мені не повірите, я пішов і купив у місцевому комп’ютерному магазині!

3. Чому саме дана комплектація?

Приїхав у Калінінград два роки тому з рюкзаком за плечима. Потрібен був робочий комп. Пішов у місцевий комп’ютерний магазин і купив задовольняє мене за ціною і якістю ноутбук. Приніс додому, зніс Вісту, встановив Убунту. Довго користувався, затрахался до смерті з Убунтой. Вийшла Сімка — купив, поставив, користуюся і всім задоволений. Ноут працює 24 години на добу — чудову машинку я купив, дуже задоволений. З тих пір ноут подолав багато тисяч кілометрів, подорожуючи у мене в рюкзаку за плечима.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

Найбільш часто використовується:
1. Всі браузери під вінду: Лис, Хром, Опера, Сафарі, Ослик. Куди ж без браузерів веб-розробнику, правда?
2. Gimp — для простенького редагування фоток, Picasa — для перегляду та завантаження в мережу.
3. Notepad++ — найкраща прога для роботи з текстом і програмування.
4. FileZilla — FTP — зручний, спритний клієнт.
5. Miranda — якась зборка, скачаная з нета. Легкий агент для ICQ
6. Skype щоб базікати з іншими містами та країнами
7. uTorrent для того, щоб качати нові серії Доктора Хауса, КЯВВМ і Теорії великого вибуху.

Ну ось і весь список, мабуть. Багато перекочувало в тирнет, наприклад ГуглоДокс…

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Прямо безпосередньо своїм функціоналом і швидкістю роботи ці програми допомагають мені робити мою роботу краще і економлять мій час!

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Я постійно купую хороші, придатний блоги: http://wa7sa34.cx/sell-your-blog
А у вільний час програмують: http://wa7sa34.cx/make-site-blog